У нашому місті планують розпочати добудовувати пожежне депо для обслуговування нових мікрорайонів Харкова. Місто зростає, розвивається його інфраструктура. Будують нові будинки та магазини. Пожежна техніка має бути оновлена і її необхідно більше, щоби боротися з пожежами та вчасно ліквідувати наслідки лих. Далі на kharkov-future.
З цих причин міська влада вирішила виділити кошти, які необхідні, щоб завершити будівництво депо для Основ’янського та Слобідського районів.
Інформація про те, що планується добудовувати пожежне депо, була отримана після того, як мер міста Ігор Терехов зустрівся з пожежниками ДСНС Основ’янського району.
Депо планували збудувати ще до Євро 2012
Коли Харків готувався до зустрічі фіналу Євро 2012, це депо почали будувати, але завершити будівельні роботи не вдалося у встановлені терміни, а далі кошти для будівництва не виділялися з міського бюджету і будівництво було тимчасово припинено.
Тема продовження будівництва депо стала знову актуальною, оскільки у цих районах триває будівництво нових мікрорайонів. Пожежне депо тут необхідне, оскільки територія велика і необхідно обслуговувати її, а інші пожежні частини, що діють, знаходяться відносно далеко.
Обєднавши зусилля міста та забудовників, вдалося домовитися про те, що пожежну частину добудують вже найближчим часом. Таким чином швидкість перебування команди пожежників, у разі потреби, буде високою, а час, який знадобиться для їхнього приїзду, — мінімальним. Якщо буде потрібно, пожежні машини швидко приїдуть і врятують людей та майно.
Досить важливо, що також зусилля міста спрямовані на зміцнення матеріального та технічного фундаменту, оскільки не лише оперативність реагування, а й стан машин впливає на безпеку життя у місті.
Нові машини
У Харкові розпочали закупівлю компактних пожежних машин, які зможуть працювати у місцях, де великий транспорт приїхати не зможе. Така техніка потрібна для центральних районів міста.
Вузькі вулиці та захаращеність дворів та прибудинкових територій автомобілями стають перешкодою для під’їзду пожежних автомобілів з рятувальниками у разі виникнення надзвичайних ситуацій. З цієї причини компактний пожежний автомобіль може вирішити проблему, якщо стандартна техніка не пройде.
Компактна техніка маневрена та підходить для міських умов експлуатації, оснащена необхідними пристроями. Для закупівлі таких автомобілів у бюджет заклали 25 мільйонів гривень.
Харківські працівники МНС – це героїчні люди, рятувальники, які щодня ризикують своїм здоров’ям та життям. Неодноразово харків’яни могли переконатися, як оперативно та самовіддано працюють рятувальники при виникненні аварійних ситуацій. Рятувальники справді герої, щоденний подвиг яких захищатиме спокійне життя харків’ян. Дякуємо всім, хто працює в цій службі та у разі виникнення пожежі, обов’язково прийде на допомогу.