Неділя, 21 Липня, 2024

Apple Vision Pro з’явиться ще у 9 країнах

10 червня 2024 року відбулася конференція Worldwide Developers Conference (WWDC), під час якої генеральний директор Apple Тім Кук зробив кілька великих оголошень. Більшість із них були пов’язані з програмним забезпеченням, але найважливішою новиною став випуск системи віртуальної реальності Apple Vision Pro у 9 нових країнах та регіонах.

У Китаї, Гонконгу, Японії та Сінгапурі попередні замовлення на Vision Pro стартували 14 червня, а сама гарнітура надійшла у продаж у магазинах 28 червня. У Великій Британії, Австралії, Канаді, Франції та Німеччині випуск пройде пізніше: попередні замовлення стали доступні з 28 червня, а в магазинах техніка з’явиться з 12 липня. Тім Кук прокоментував це так:

“Apple Vision Pro зустріли з неймовірним ентузіазмом, і ми дуже раді уявити магію просторових обчислень ще більшій кількості клієнтів по всьому світу”.

Як працює гарнітура Vision Pro

Фото apple.com

Vision Pro – це гарнітура змішаної реальності, яка пропонує розширені можливості доповненої реальності (AR) та віртуальної реальності (VR). Що ж такого особливого у Vision Pro від Apple? Перелічимо кілька особливостей:

Просторовий комп’ютер для очей

Vision Pro використовує безліч сучасних камер та датчиків, які направляють зображення з VisionOS безпосередньо до очей. Динаміки гарнітури розташовані близько до вух, тому забезпечують просторове відтворення звуку та створюють реалістичне тривимірне середовище. Щоб взаємодіяти з інтерфейсом, можна використовувати очі або з’єднати великий та вказівний пальці. Крім того, користувачі можуть друкувати за допомогою віртуальної клавіатури, диктувати текст і навіть просити Siri відкривати або закривати програми.

Під час запуску Vision Pro в США 2 лютого 2024 було доступно більше 600 додатків. Зараз їх вже більше 2000. На конференції WWDC також оголосили, що цієї осені як безкоштовне оновлення вийде VisionOS 2. Ця операційна система покращить взаємодію з інтерфейсом: додасть нові інтуїтивно зрозумілі жести для швидкого доступу до головної сторінки і перегляду і вдосконалить деякі додатки, такі як Safari та Apple TV. Крім того, в ній з’являться нові функції, такі як можливість перетворювати фотографії на 3D спогади.

Перегляд фільмів з ефектом занурення

Vision Pro забезпечує яскраві кольори та виняткову чіткість ваших улюблених фільмів та передач. Ця гарнітура оснащена дисплеями micro-OLED з надвисокою роздільною здатністю 23 мільйони пікселів, які забезпечують широкий динамічний діапазон, широку кольорову гаму та підтримку технології Dolby Vision. Крім того, Apple Vision Pro містить 13 віртуальних фонів, які максимально занурюють у цифровий простір.

При цьому Vision Pro підходить не лише для перегляду, та й для ігор у віртуальній дійсності. Простір навколо вас перетворюється і занурює в ігрові процеси: від проходження квестів у пригодницьких іграх до отримання бездепозитних бонусів в онлайн-казино.

Приватний та портативний робочий простір

З Vision Pro можна працювати в будь-якому місці та у будь-який час: гарнітура відкриває доступ до всіх підключених ресурсів. Щоб ви могли ефективно виконувати повсякденні завдання, VisionOS пропонує безліч рішень для бізнесу та підвищення продуктивності, включаючи всі програми від Microsoft 365, Zoom, Slack, Webex та Things 3. Ви навіть можете синхронізувати комп’ютер Mac з Vision Pro та працювати з величезного екрану, а також відкривати кілька вікон одночасно.

Всі ці особливості пояснюють високий попит цього революційну гарнітуру змішаної реальності. У США Vision Pro продається за ціною 3500 USD за 256 ГБ пам’яті, 3699 USD за 512 ГБ пам’яті та 3899 USD за 1 ТБ пам’яті. Ціни на Vision Pro в нових країнах поки не розголошуються, але якщо конвертувати вартість у США, то роздрібна ціна має бути такою:

  • 24 502 CNY у Китаї
  • 484 415 JPY у Японії
  • 4725 SGD у Сінгапурі
  • 2785 GBP у Великій Британії
  • 5195 AUD в Австралії
  • 4725 CAD у Канаді
  • 3245 EUR у Франції
  • 3245 EUR у Німеччині

У комплект Apple Vision Pro входять гарнітура та чохол, серветка для протирання, ремені для кріплення на голову, легка подушка ущільнювача в двох розмірах, акумулятор, адаптер живлення USB-C і кабель для зарядки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.