Вівторок, 18 Червня, 2024

Хлібозавод “Рома” та його “сімейні цінності”, які полюбили харків’яни

Харківщина завжди славилася родючими землями, на яких вирощували різноманітні культури, зокрема зернові. Жителі нашого регіону з минулих століть займаються випіканням хліба. Крім того, що дбайливі господині печуть для своїх домашніх, у нашому регіоні працюють хлібозаводи. Один із них – “Рома”, розташований у Харківській області. Хоча завод відносно молодий, його продукція має величезний попит, а виробництво постійно збільшується. Пропонуємо познайомитися з цікавими фактами про хлібозавод “Рома”. Далі на kharkov-future.

Факти про хлібозавод

Фірма “Рома” була заснована у 1992 році у Первомайському – невеликому містечку у Харківській області. Компанія займається:

  • Прийманням та переробкою зерна. На виробництві є елеватори із зерносховищами, транспортерами, зерносушарками та іншим обладнанням, що необхідне для обробки злакових. Для подрібнення та ферментування зерна застосовуються сучасні технології та європейське обладнання.
  • Виготовлення борошна. Борошно ТМ “Рома” використовують для різноманітної випічки та приготування інших страв. Його цінують за високу якість, що досягається завдяки ретельній обробці зерна на виробництві. Борошно очищають від домішок за допомогою зерноочисних машин, а потім подрібнюють, просіюють та фасують.
  • Виготовлення виробів з борошна. Потужне борошняне виробництво дозволяє компанії “Рома” випускати не лише хліб та стандартні хлібобулочні вироби. Продукція торгової марки поєднує в собі солодку та солону випічку, напівфабрикати та інші продукти.

На заводі функціонують лабораторії, які контролюють усі стадії виробництва – від надходження сировини до випуску готової продукції.

Асортимент ТМ “Рома”

Компанія “Рома” працює під слоганом “сімейні цінності”. Торгова марка займається розробкою та виготовленням такої борошняної продукції, яка близька харків’янам. Борошно “Рома” підходить для приготування традиційних для нашого регіону страв. А серед великого асортименту хліба та випічки точно знайдеться те, що любить харків’янин.

У каталозі компанії представлені борошно та крупи. Борошно виробляється пшеничне, житнє і цільнозернове. Останні два види зазвичай вибирають ті, хто дотримується дієти чи правильного харчування. Борошно вищого ґатунку продається розфасованим у паперові пакети по 1 кг, 2 кг, 3 кг, 5 кг. Також у каталозі представлена ​​продукція у мішках вагою від 5 кг до 50 кг. Крім борошна ТМ “Рома” пропонує манну крупу та харчові висівки.

Також продукція хлібозаводу включає понад 100 найменувань інших виробів, у тому числі:

  • Хлібобулочні. При виробництві різних видів хліба, батонів та булок використовують пшеничне та/або житнє борошно. В асортименті здобних виробів є солодкі та солоні булочки і пиріжки. Пиріжки з яблуком, абрикосом, маком, шоколадом та іншими начинками випускаються у поліетиленовому пакуванні та призначені для тривалого зберігання.
  • Кондитерські. У каталозі представлені пряники з начинками та без, сушка, соломка, пісочні кільця. Також ТМ “Рома” випускає улюблене багатьма печиво “Горішок зі згущеним молоком” та “Профітролі” з різними смаками: шоколад, згущене молоко та полуниця. Щорічно навесні в асортименті також з’являються паски, кекси та панетоне.
  • Напівфабрикати. У цьому розділі представлено тісто листкове та листкове-дріжджове. Ці заготівлі можуть стати основою для багатьох страв, при цьому значно економлять час. Тому господині із задоволенням користуються цим готовим напівфабрикатом від “Рома”.

До продукції хлібозаводу також відносять тверде біопаливо – гранули з відходів пшениці. Харків’яни та жителі сусідніх областей купують цей продукт, використовуючи його як альтернативу газовому опаленню.

Де реалізується продукція хлібозаводу?

Продукцію хлібозаводу “Рома” купують як приватні особи, так і різні заклади, компанії та організації. Наприклад, булочки для гамбургерів та хот-догів часто закуповують оптом фастфуди та заклади громадського харчування. Продукція ТМ “Рома” також постачається у:

  • Магазини Харкова та області. Продукцію хлібозаводу “Рома” можна зустріти як у великих супермаркетах, так і у невеликих магазинчиках. Хлібобулочні та кондитерські вироби часто продаються у кав’ярнях.
  • Інші міста України. Власний автопарк компанії дозволяє транспортувати свіжу продукцію до Полтавської, Дніпропетровської, Київської та інших областей.
  • Інші країни. Борошно вищого ґатунку від ТМ “Рома” поставляється до різних країн, наприклад, у Польщу, Чехію, Грузію, ОАЕ.

Завжди свіжу продукцію хлібозаводу можна придбати у фірмових пекарнях-магазинах, що розташовані у Первомайському – неподалік хлібозаводу. Також оформити замовлення на хлібобулочні вироби можна не виходячи з дому через менеджерів компанії. Продукцію в невеликому обсязі із хлібозаводу можуть надіслати Новою поштою.

Хлібозавод “Рома” не припиняв роботу навіть у лютому 2022 року, коли багато підприємств закривалися чи скорочували виробництво. Український виробник борошна, хлібобулочних та кондитерських виробів продовжує забезпечувати харків’ян та мешканців інших міст смачною та доступною продукцією.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.