Четвер, 13 Червня, 2024

Як носити жіночий хрестик: вибираємо ювелірний шнурок

Натільний жіночий хрестик – важливий атрибут, що потребує відповідного відношення. Із чим його носити? Асортимент прикрас регулярно оновлюється — класичні вироби набувають переосмислення, з’являються нові рішення тощо. Нещодавно до моди увійшли ювелірні шнурки https://zolotiyvik.ua/ua/cepochki/l/material:kauchuk/. Їх все частіше використовують у ролі альтернативи звичним ланцюжкам із срібла, золота. Шнурок виступає як шийна прикраса, що свідчить про особливий характер власника, любов до нововведень і змін. Рекомендуємо відвідати сайт ювелірного магазину Золотий Вік та здивуватися тому, наскільки оригінальними бувають подібні вироби.

З яких матеріалів виготовляють ювелірні шнурки для хрестиків

Для виробництва ювелірних шнурків прийнято використовувати 4 матеріали: шкіру, каучук, шовк (нейлон) та силікон. Усі вони міцні та довговічні. Але кожен має свою унікальну перевагу:

  • шкіра – має приголомшливу фактуру, яка з часом стає тільки цікавіше;
  • каучук – виділяється еластичністю, він швидко відновлює звичну форму;
  • шовк – максимально приємний до шкіри і красиво блищить на світлі;
  • силікон має водовідштовхувальне покриття, вироби з нього можна носити в будь-яку погоду.

Якщо ви зайдете в ювелірний магазин і придивитеся до представлених моделей шнурків для жіночого хрестика, то помітите, що вони ще відрізняються застібками. Для цих елементів прийнято використовувати дорогоцінні метали: золото різних кольорів, срібло. Наявність застібки дуже впливає на зовнішній вигляд шнурка, надаючи йому особливої ​​естетики. У деяких моделях саме ця частина виробу виконує важливу декоративну функцію. Однак нас шнурок цікавить як носій, на якому закріплений жіночий хрестик – так що перед покупкою обов’язково приміряйте підвіску і оцініть зовнішній вигляд всього комплекту в цілому. До речі, носити прикрасу можна не тільки на шиї, а й на зап’ясті, як браслет.

У який ювелірний магазин краще відправитися за шнурком для жіночого хрестика

Ювелірні шнурки сьогодні є дуже популярними в Україні. Їх купують для себе та на подарунок для коханих жінок. Кожен ювелірний магазин, який бажає бути в тренді, додає до асортименту такі оригінальні вироби. Експерти рекомендують вирушити за прикрасою до магазину з гарною репутацією та великою різноманітністю пропонованих товарів. Бажано, щоб інтернет-магазин мав представництва та офіси. Наприклад, ювелірний будинок Золотий Вік є у всіх великих містах країни. Ви можете відвідати один із магазинів мережі та приміряти прикрасу на собі. Якщо ж ви підбираєте шнурок на подарунок, то досвідчені менеджери із задоволенням запропонують допомогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.