Середа, 24 Квітня, 2024

Парк Горького готується до Масляної

Після того, як з парку прибрали новорічні декорації та ялинку, розпочалися роботи з підготовки святкування Масляної. Більше на kharkov-future.com.ua.

Працівники парку демонтують новорічне підсвічування, прибрали фігури та ялинки, які вирушили на зберігання до складських приміщень до наступних новорічних та різдвяних свят.

Нині у парку готуються до Масляної. До початку весни деякі зимові прикраси ще залишаться біля входу до парку та біля Середньовічної площі. Проводиться підготовка до весняного сезону, обговорюються майбутні плани та заходи. У креативному секторі активно розглядаються ідеї, стилістика, декорування наступних свят у місті, що у парку з розмахом святкуються.

Цей рік для парку Горького особливий, оскільки парк святкує десятирічний ювілей. Минуло рівно 10 років після того, як парк було відкрито після модернізації. Масштабна реконструкція парку зачепила дорожнє покриття алей, атракціонів, усіх комунікацій. У центральному парку Харкова встановили наймасштабніше колесо огляду в Україні. У парку з’явилися нові алеї, спортивні комплекси, дитячі майданчики, футбольні і баскетбольні поля. На території парку було висаджено велику кількість дерев, посаджено унікальні квіти та клумби. Парк обгородили, провели нове освітлення, територія охороняється. Зараз це одне з найулюбленіших місць для прогулянок, куди городяни приходять із дітьми та друзями. У парку безпечно та затишно, тут регулярно проводяться свята та масові гуляння.

Незабаром у парку відзначатимуть 14 лютого. Після святкування дня закоханих проводитимуться святкові заходи, присвячені Масляної. Зустрічатимуть весну 5 та 6 березня фольклорними гуляннями. Будуть смачні млинці та незабутні враження.

Саме до цього центрального парку Харкова приїжджає безліч туристів не лише з України, а й з-за кордону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.