Субота, 18 Травня, 2024

Реконструкція Металіста: що вже відомо?

На роботи, пов’язані з модернізацією “Металіста”, планується витратити близько 1,5 мільйона гривень. Найближчим часом планується проводити капітальний ремонт відомого харківського стадіону.

Розробка проекту модернізації ляже на плечі ТОВ “Харківпроект”. Ця компанія, яка під час аукціону запропонувала найменшу суму. Фірму вже знають, оскільки саме ця компанія займалася питаннями щодо підготовки проекту реконструкції “Металіста” до Євро-2012, пише kharkov-future.com.ua.

Які роботи буде виконано?

Територія стадіону зміниться, новий стадіон буде ще привабливішим і зручнішим. Планується зробити багато корисного для зручності як спортсменів, так і вболівальників. Буде встановлена ​​система автоматичного відстеження, яка стежитиме в якому стані знаходяться металеві конструкції та покриття на трибунах.

Бігові доріжки та сектори для занять легкою атлетикою перевірять на відповідність нормам та приведуть у належний порядок. Планується здійснити поглиблення західних трибун. Буде проведено реконструкцію системи для аерації. Замінять дощову каналізацію та водовідведення.

Також у планах модернізації, капітальна реконструкція опалювальної системи, подачі води, каналізації.

Нововведення зачеплять і турнікетні системи, тут планується встановлення безконтактних зчитувачів для того, щоб прискорити процес перевірки вхідних квитків, коли на стадіон приходить багато вболівальників.

Харків пишається своїм стадіоном, відомим в Україні. Тут відбуваються грандіозні матчі. Кожен харків’янин хоча б раз у житті побував тут, щоб повболівати за улюблену команду. Стадіон – це місце зустрічей та приємних спогадів для багатьох мешканців Харкова та області.

Як виглядатиме оновлений стадіон, дізнаємося вже скоро.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.