Понеділок, 22 Липня, 2024

Найчастіші помилки під час заряджання телефону

 Чи зашкодить тривала зарядка акумулятору? Чи варто проводити калібрування батареї? Чи безпечно підключати до телефону не оригінальний зарядний пристрій? Давайте розвінчаємо деякі міфи, щоб не нашкодити мобільному пристрою!

Після покупки розрядити акумулятор до нуля

 Ще десять років тому однією з поширених рекомендацій виробників було калібрування акумулятора після його купівлі. Нині цю пораду можна ігнорувати, оскільки вона ще шкідлива для більшості сучасних накопичувачів енергії.

 Наприклад новий акумулятор LG, доступний за цим посиланням https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/lg, не рекомендується повністю розряджати. Набагато краще час від часу підключати мережевий адаптер, ніж чекати, поки телефон повністю розрядиться.

Для зарядки можна використовувати будь-який зарядний пристрій

 Питання в тому, чи може зарядний пристрій, відмінного від того, що входить в комплект, пошкодити акумулятор смартфона? Напевно, ні, якщо ми виберемо якісні аксесуари з відповідними технічними характеристиками. Використовувати підробки та СЗП від маловідомих виробників точно не варто. Тому для зарядки можна використовувати будь-який перевірений зарядний пристрій.

Завжди потрібно повністю заряджати телефон

Заряджання акумулятора до 100% не завжди корисне для нашого пристрою, хоча з погляду користувача  часто здається найкращим рішенням. Чому? Тому що це може скоротити термін служби батареї. Хоча його моментальне пошкодження і неможливе, все ж краще, коли заряд акумулятора перебуває в межах від 20 до 80%.

Особливість довгострокового зберігання

 Зберігання смартфона в розрядженому стані серйозно шкодить батареї. Акумулятор має бути заряджений приблизно на 50%. Наприклад, літієві елементи Realme з цього каталога https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/realme не люблять повного розряду, оскільки сильно деградують у цьому стані. Смартфони не випадково сигналізують, коли рівень заряду батареї падає нижче 20%. Тому, якщо ми знаємо, що не будемо використовувати телефон довгий час, то варто зарядити акумулятор на половину.

Температура впливає на продуктивність акумулятора

 Температура – один із чинників, які справді впливають на стан акумулятора. Дослідження показують, що оптимальна температура літієвих накопичувачів становить 20-25C. Якщо буде занадто холодно або занадто тепло, акумулятор може бути пошкоджений. Тому не варто виймати телефон з кишені на морозі, а в спекотну погоду залишати під прямими сонячними променями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.