П’ятниця, 29 Березня, 2024

14 лютого у Харкові можна буде покататися на святковому транспорті

День закоханих почали святкувати в Україні та Харкові відносно недавно, але ця приємна традиція безперечно сподобалася багатьом. Це підтверджує той факт, що багато харків’ян ставляться до цього свята позитивно, не забуваючи привітати цього дня коханих людей. Більше на kharkov-future.com.ua.

Трамвай для закоханих

У місті вже з’явилися власні традиції, пов’язані з 14 лютого. Так у цей день містом їздитиме спеціальний святковий транспорт — трамвай, ошатний та тематично оформлений.

Цей проект підтримали у міській раді Харкова та у Департаменті молоді та спорту. Вже кілька років поспіль трамвай закоханих курсує вулицями Харкова та має постійний попит. Транспорт привертає увагу своїм незвичайним виглядом та декораціями. Трамвай часто використовують для проведення оригінальних фотосесій та просто романтичних прогулянок вулицями Харкова.

Маршрут та час подорожі

Їздити вулицями міста на трамваї закоханих пропонують протягом півтори години, це загальний час подорожі. Трамвай проїжджає вулицею Сумською, Клочківською та їде до парку імені Горького.

Під час подорожі всі пасажири трамвая можуть насолоджуватися спеціальною шоу-програмою, слухати пісні та історії про любовні пригоди, що відбувалися у нашому місті та увійшли до історії. Кожен пасажир святкового трамваю отримує приємний подарунок як спогад про унікальну поїздку.

Трамвай відправляється від Південного вокзалу о 18.00 год.

Більше інформації про подорож можна дізнатися, зв’язавшись з організаторами за телефонами: (050) 3011988, (097) 4944397.

Традиції Дня Закоханих

День закоханих святкують 14.02, його ще називають Валентинів день. Свято має католицьке походження, його святкують багато країн у всьому світі.

Традиційно святковими подарунками обмінюються закохані. Як подарунки вибирають листівки та іграшки у формі серця (валентинки), закохані обмінюються цукерками, повітряними кулями, дарують один одному вірші та освідчення в коханні. Звичайно ж можна дарувати будь-які подарунки, але обов’язково у супроводі сердечок у традиційних червоних чи рожевих кольорах. Саме ця колірна гама асоціюється з любов’ю та відданістю.

Відомо, що люди, які займаються археологією та розкопками, виявили валентинку в англійській бібліотеці. Найстарішій листівці валентинці багато років, дата її написання 1477 рік. Це любовне послання від дівчини молодій людині. Дівчина просить хлопця довести, що він її любить та повідомляє, що отримає від своєї матері посаг.

Першу валентинку, на думку істориків, написав герцог Орлеанський. Це 1415 рік. Тоді герцог перебував у в’язниці і писав любовні листи своїй дружині, оформляючи листи в формі сердечок. Традиція дарувати листівки з освідченнями у коханні широко поширилася у 18 столітті та до сьогодні не втрачає своєї актуальності.

Найголовніше у листівці – написати любовне визнання власними словами, висловити свої почуття через вірші чи прозу.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.