Понеділок, 22 Липня, 2024

Cумський ринок

Напевно немає такої людини, яка приїжджаючи до Харкова не побувала на Сумському ринку. Місце дійсно дуже знамените і популярне як у туристів, так і у самих харків’ян. Це досить великий ринок, де ви зможете дістати абсолютно будь-яку річ. І що не менш важливо багато цих речей проходить етап перевірки, так що в їх якості ви можете бути впевненими. Але яка ж історія цього місця? І чому воно у всіх так на слуху? Давайте розберемося на kharkov-future.com.ua.

Історія сумського ринку

За офіційною версією Сумський ринок був заснований в 1947 році, але багато хто з цим не згоден. Все тому що на знімках з другої світової можна виявити його у всій красі. Чому так? Точно відповіді ніхто дати не може, як і точної дати його побудови. Багато скептиків кажуть що його заснували разом з житловими будинками в даному районі, а це приблизно в 1935.

У будь-якому випадку ринок стояв у своєму первозданному вигляді до 1964. Цього року за рішенням міської ради побудували нову будівлю, площа якої становила 7642 квадратних метра. на секундочку там могло вміститися 520 торгових місць. Тоді ринок був просто чудовим на вигляд. Окремі басейни для риби, все викладено білосніжною плиткою, умивальники уздовж стіни, на секундочку були навіть душові.

Це лише мала частина того що там знаходилося. На жаль дану спадщину зберегти не вдалося. Ринок був майже повністю зруйнований. Тільки в 2006 місцева влада вирішила щось з цим робити і звернулися до фірми “Салгір”. Та в свою чергу сказала що ринок відновленню не підлягає і потрібно все будувати заново. Влада ж сказали що такий варіант їх не влаштовує і відмовили компанії.

Минуло ще 3 роки і влада пообіцяла відновити все ж ринок, чого б їм це не коштувало. Вже в 2010 було оголошено, що процес реконструкції ринку вже на фінішній прямій. Зараз ринок відкритий і радує своїх відвідувачів якістю товарів і їх скромним достатком. Чому скромним? Від колишньої величі ринку звичайно ж нічого не залишилося. Відновити прям повністю його і в первозданному вигляді на жаль не вийшло. Він трохи менше, ніж його попередник, але все ж виглядає не погано.

Чому варто прийти сюди?

Так як вже було сказано раніше, він не настільки великий як був раніше, але місце від цього не стало менш легендарним. Тут так само перевірені продукти, а перше враженн буде безумовно позитивне.

Все зроблено на найвищому рівні. Чисті ряди, ніяких криків, як це зазвичай буває на ринку, всі продукти сертифіковані, крім цього ви перебуваєте під дахом. Так що в разі дощу вам необов’язково тікати додому. Ви можете продовжити вибір покупок не боючись наскрізь промокнути.

Досить велика парковка біля будівлі і величезна кількість кафе, де можна скоротати час за чашкою кави в період паузи між покупками.

Сумський ринок оснащений всім необхідним для комфортного шопінгу і безумовно вартий вашої уваги. Звичайно тут дуже сильно кусаються ціни, так що, якщо захочете щось прикупити, то варто для початку запастися грошима, але якщо ви хочете подивитися як виглядає головний ринок першої столиці України, то ласкаво просимо сюди.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.