Кожна людина прагне аби її будинок чи квартира були максимально комфортними затишними. Це залежить від вдало спланованого дизайну інтер’єру. На сьогодні дизайн інтер’єру є окремим видом мистецтва, який вимагає максимального поєднання зручності, краси та економічності. Повідомляє «kharkov-future».
Що таке дизайн інтер’єру та які його інструменти
Дизайн інтер’єру означає конструювання внутрішнього простору приміщення, яке поєднує в собі одразу декілька факторів: зручність, комфорт та багатофункціональність.
В дизайні дизайнер виступає своєрідним художником. Для створення унікальних варіантів інтер’єру дизайнер повинен вміти як відійти від стандартів, так і мати великий досвід, щоб знати всі нюанси та уникнути помилок.
Фахівець намагається ніби приборкати приміщення, щоб згодом наповнити його необхідними фарбами, меблями та декором.
У своїй роботі дизайнер керується рядом інструментів, вдале поєднання яких створює цілісну картину приміщення. Це, зокрема, побутова техніка, меблі, колір, оздоблення приміщення, а також предмети декору та прилади освітлення. І це далеко не всі інструменти, які використовує у своїй роботі дизайнер.
З чого розпочинається дизайн інтер’єру
Кожен дизайнер, який вдало володіє інструментами, свою роботу ділить на декілька етапів, що допомагає йому більш конструктивно виконати свою роботу. Кожен з етапів має свої особливості.
Дизайн інтер’єру включає наступні етапи: планування, створення ескізів, проєктування та розроблення робочих креслень.
На першому етапі дизайнер детально розплановує приміщення, вирішує де знаходитимуться меблі. Цей етап є одним із найважливіших, оскільки під час нього створюється практично кістяк майбутнього інтер’єру. На цій основі згодом розробляються креслення та ескізи.
Наступним етапом є безпосереднє створення ескізів, під час якого вручну або за допомогою комп’ютерних технологій дизайнер розробляє ескіз, де втілює всі свої задуми.
Останнім етапом є робочі креслення. В них дизайнер вказує як потрібно обробити приміщення, що матиме в майбутньому надзвичайно важливе значення для роботи будівельників. Дотримання всіх етапів дозволяє дизайнеру правильно та якісно організувати свою роботу.
Звичайно, якщо ви маєте намір самостійно робити ремонт, потрібно врахувати декілька важливих нюансів. Перш за все, не кожен зможе правильно розпланувати приміщення та розмістити меблі.
Якщо у вас немає навичок з проектування, малювання чи вдалого підбирання кольорів, достатніх знань з будівництва чи оздоблення, тоді варто все ж таки цю справу довірити професіоналам.
Натомість звернення до професіонала, не лише заощадить ваш час, нерви, але й гроші. Дизайнер спланує приміщення відповідно до ваших смаків та вподобань і допоможе вдало розташувати меблі та декор.
При зверненні до дизайнера, враховуйте його професійність, досвід роботи, а також той факт чи підходить він саме вам. Тому, під час першої зустрічі дизайнер намагається якнайбільше дізнатися про клієнта, наприклад його смаки, вподобання.