Субота, 18 Травня, 2024

Які типи склопакетів краще використовувати для скління балконів в Харкові?

Якщо ви вирішуєте виконати скління свого балкона в Харкові, то варто задуматися не тільки про вибір якісних багатофункціональних ПВХ-систем, але і про самі вікна.

Які склопакети краще всього вибрати для теплого скління балкона, а які підійдуть для приміщень з низькими вимогами до енергозбереження? У чому відмінність стандартних двокамерних склопакетів від енергозберігаючих аналогів або триплекса? В яких випадках буде досить установки склопакетів з однієї повітряною камерою, а для яких – сатинових вікон, вироблених методом хімічного травлення?

Давайте розбиратися.

Ключовий фактор при виборі варіанту скління – вимоги з енергозбереження

Простим і бюджетним рішенням для неопалюваних приміщень стануть однокамерні склопакети. Їх конструкція передбачає наявність всього однієї повітряної камери, а коефіцієнт опору теплопередачі не перевищує 0.32. Такий варіант холодного скління балкона рекомендується вибирати тільки в тому випадку, якщо ви не плануєте використовувати корисну площу балкона або лоджії в якості додаткового житлового простору.

Важливо: Однокамерний склопакет можна встановлювати в приватних будинках і квартирах в багатоповерхівках в тих випадках, коли перегородка в суміжне приміщення надійно утеплена.

Двокамерні склопакети вже підійдуть для використання в балконах поруч з опалювальним приміщенням. Коефіцієнт опору теплопередачі в них становить до 0.59, а саме теплозбереження забезпечується за рахунок конструкції з трьох шибок і двох повітряних камер.

Якщо порівнювати одно- і двокамерне засклення балконів, то в першому випадку загальна ширина склопакета не перевищує 32 мм, коли в другому може становити від 32 до 52 мм.

Варіант з використанням двокамерних склопакетів для скління балкона вважається універсальним, але якщо ви хочете використовувати житлову площу цілий рік, то варто вибрати енергозберігаючі та сонцезахисні варіанти

У чому їхня відмінність від стандартного скління балкона?

У таких склопакетах для балконів використовуються спеціальні i-скла. Їх ключова особливість – наявність низькоемісійного покриття з додаванням іонів срібла, що зменшують на 80% показники тепловтрат. Наявність низькоемісійного покриття дозволяє як виключити втрати тепла на балконі в зимовий період, так позбутися надлишкового нагрівання влітку під впливом прямих УФ-променів.

Якщо ви плануєте провести скління балкона і використовувати його в якості продовження житлової кімнати, то кращим рішенням стане вибір двокамерних склопакетів з двома i-склами. В однокамерному варіанті коефіцієнт опору теплопередачі складе 0.49, коли в двокамерній версії – вже від 0.72.

Інші варіанти для скління балконів в Харкові:

  • Сатинові вікна. Напівпрозоре скління з м’яким розсіюванням світла. Краще рішення для нижньої частини французьких балконів.
  • Загартовані вікна. Підходять для експлуатації на балконах і лоджіях, де можливі регулярні перепади температур і вологості.
  • Триплекс. Ударостійкий аналог, який підійде для скління балконів заміських котеджів, ресторанів і торгових площ.

Якщо ви хочете засклити свій балкон в Харкові будь-яким з описаних варіантів – рекомендуємо скористатися пропозиціями від компанії «Екіпаж». На офіційному сайті ви знайдете всю інформацію про послуги зі скління балконів, а також зможете отримати докладні консультації від фахівців з розрахунком цін.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.