Середа, 24 Квітня, 2024

Чи варто відвідати парк ім. Горького?

У Харкові величезна кількість розваг. Парки, сквери, музеї, гіпермаркети. І це далеко не повний список. Як же серед такого різноманіття вибрати щось підходяще? Адже хочеться і на природу подивитися в тиші, і на екстремальних атракціонах покататися, і на колесі огляду подивитися з висоти пташиного польоту на місто, та й якщо є діти, то і їх якось розважити. Парк ім. Горького якраз таки об’єднує в собі все це і навіть більше! Далі пише kharkov-future.com.ua.

Секції в парку ім. Горького

Парк ім. Горького поділений на кілька секцій, де кожна виконана в своєму власному стилі. Всього таких зон 7, а саме: екстрим зона, сімейно-розважальна, дитячий парк, французький парк, спортивний комплекс, ретро парк і середньовічна площа.

Екстрім зона ясна річ для тих хто любить побільше адреналіну. Ця зона постає в образі первісної села, яка загубилася в непрохідних джунглях. Тут є всілякі атракціони для тих хто любить коли в жилах кров холоне. І американська гірка, і так звана “Вежа падіння”, і навіть своєрідний атракціон “Сальто” на якому можна зробити обертання на всі 360 градусів.

У сімейно-розважальній зоні, немає певної стилістики, адже кожен атракціон зроблений під свій стиль країн світу. Літаки в стилістиці Японії, карусель в стилі “Індії”, мега-диско в стилі “Єгипет” і це далеко не всі атракціони, які тут є.

Дитячий парк створювали на основі повісті Миколи Носова “Квіткове місто”. Тут діти зможуть пострибати на батутах, взяти участь в різних конкурсах, адже парк регулярно їх проводить, пограти на спеціальних дитячих майданчиках. У цілому ця частина парку точно зможе зацікавити малюка.

Французький парк більше призначений для тих, хто любить тихий і розмірений відпочинок. Тут є лавочки вздовж алей, французьке в кафе в якому можна перекусити, а всюди прекрасні каруселі грають французьку музику.

На спортивному майданчику є все необхідне для занять спортом. Є 4 футбольних поля, величезний воркаут-майданчик, ролледром. Сюди постійно приходять пограти в футбол, як дорослі, так і маленькі відвідувачі парку.

Ретро парк також більше підходить для тих хто любить перебувати в тиші. Красиві алейки і затишні альтанки. Тут можна з комфортом поспілкуватися і пограти в шахи. Кожні вихідні правда проходять музичні вечори, на яких грає стара музика часів 50-60 – хх років минулого століття.

Середньовічна площа-це перлина парку ім. Горького. Посередині знаходиться фонтан струменя якого прориваються з землі, а також величезне колесо огляду, яке неможливо не помітити. Є на площі також магазини і кафе. Так що там теж можна із задоволенням сісти і подивитися на цю красу.

Ціни в парку ім. Горького

Зайти в парк можна абсолютно безкоштовно. Можна пройтися по гарних алеях і насолодитися концертом, якщо вам пощастить на нього потрапити, не заплативши при цьому ні гроша. Платити потрібно тільки за атракціони. Ціни не дуже б’ють по гаманцю. Вартість квитка починається від 50 грн.

Парк сам по собі прекрасний і навіть якщо немає бажання витрачатися, то відвідати його все ж варто, хоча б щоб подивитися на всю цю красу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.