Неділя, 14 Липня, 2024

Фонтани Харкова підготували до зимової сплячки

Харків неможливо уявити без фонтанів, які надають міському пейзажу святкового вигляду, створюють харків’янам та гостям нашого міста чудовий настрій. Біля фонтанів не тільки приємно прогулятися у спекотні дні, у вечірній час, фотографії біля водяних каскадів, що світяться різними кольорами, виходять особливо мальовничими та барвистими. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Але сьогодні настав час підготувати фонтани міста до зими. Це обов’язкова процедура, оскільки за мінусової температури повітря фонтани не працюють. Тим, хто ще не має гарних фото на тлі харківських фонтанів, доведеться почекати до весни, щоб зробити привабливі знімки.

Працівники державного комунального підприємства “консервують” фонтани біля Оперного театру.

На балансі Харківзеленбуду знаходиться 20 фонтанів. Відключено і підготовлено до зимового періоду вже 18. До кінця тижня, поки ще не настали сильні нічні заморозки, планується відключення двох фонтанів, що залишилися.

Переведення фонтанів у зимовий режим – захід запланований та здійснюється щорічно. Якщо вчасно не провести ці процедури, труби можуть пошкодитися, а цього допустити не можна.

Скільки потрібно часу, щоб вимкнути один фонтан та підготувати його до зими?

Щоб підготувати один фонтан до зими, бригада комунальних працівників працює приблизно день. Для відключення та підготовки до зими каскаду озер, що розташовані у саду Шевченка, знадобилося п’ять днів.

Дату запуску фонтанів навесні попередньо назвати не можна, все залежить від температури повітря наступного року. Зазвичай фонтани починають працювати у штатному режимі вже на початку квітня. Пусконалагоджувальні роботи та очищення фонтанів займають приблизно стільки ж часу, скільки їх відключення. Як правило, у травні вже всі фонтани Харкова працюють.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.