Вівторок, 18 Червня, 2024

Який вигляд має пам’ятник Кернесу в парку імені Горького?

Парк імені Горького – одне з найулюбленіших місць харків’ян та гостей нашого міста, де можна чудово провести час із сім’єю, дітьми, друзями. Центральний парк Харкова змінив свій зовнішній вигляд у 2012 році. Парк, який відповідає найновішим європейським вимогам, було створено, коли мером Харкова був Геннадій Кернес. Мер був упевнений, що про наш парк дізнаються далеко за межами Харкова, так і сталося. До парку Горького сьогодні спеціально приїжджають туристи з усієї України. Далі на kharkov-future.

Група ініціативних людей, які називають себе небайдужими харків’янами, до дати річниці від дня смерті колишнього мера, встановила невеликий пам’ятник на території парку Горького. Міні скульптура – веселий і позитивний Кернес уже встановлено і кожен, хто гуляє парком, може подивитися на неї.

Поки міська влада ще не відкрила пам’ятник Кернесу, як це було обіцяно, у парку було встановлено невеликий пам’ятник до роковин смерті колишнього мера.

Перша скульптура виглядає вражаюче та дуже атмосферно. Помітно, що скульптор вклав у свій витвір багато зусиль, оскільки пам’ятник вийшов колоритним. Скульптура передає гарний настрій та позитивне ставлення до життя. Колишній мер Харкова був енергійною та діяльною людиною, яку поважали багато хто за те, що він робить для нашого міста та городян.

Будь-хто може прийти та подивитися на міні скульптуру, яку встановили нашому колишньому меру. Багато іноземців, мешканців області та харків’яни, що гуляють парком імені Горького, можуть побачити невеликий пам’ятник Кернесу.

Сподіватимемося, що центральний парк Харкова, також розвиватиметься і радуватиме своєю красою всіх у нашому місті. Пам’ятні знаки, які з’являються в Харкові – це історія міста. Туристи та городяни завжди з великою цікавістю сприймають появу нових скульптурних та архітектурних споруд у нашому місті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.