Якщо ви декілька років тому назад були за кордоном, і не суть важливо де: в країнах Європейського Союзу чи Сполучених Штатах Америки – та навіть якщо зараз можна зайти в будь-який готель вищого класу будь-якого українського міста, то в деяких номерах увагу притягу незрозуміле на той час слово “біде”. Звичайна пострадянська людина може спитати: серйозно? Це не можна робити у звичайному душі? Потрібен якийсь інший пристрій? Ну, якщо згадати, то в Україні був дефіцит туалетного паперу, тож звідки взявся цілий пристрій для інтимної гігієни?
Так, наприклад, в багатьох житлових будинках душова кімната та туалет завжди бувають роздільні, а сама туалетна кімната зазвичай така маленька, що встановити так диво техніки, як інсталяція з гігієнічним душем, просто неможливо. Проте, особиста гігієна після туалету – це абсолютна норма, але щоб їх зробити, треба перейти у ванну. А саме для полегшення таких процедур існує Hansgrohe – розумне рішення для ванних кімнат, яке багато в чому перевершує повноцінне біде.
Що це таке?
Hansgrohe являє собою один невеликий поливальник для інтимної гігієни, який не займає багато місця. Він кріпиться біля унітазу на стіні з використанням спеціального утримувача. Від розпилювача, який має абсолютно кожний звичайний душ, цей відрізняється компактністю, малим діаметром самої лійки і тим, що немає жодної крану чи важеля. Подати або перекрити воду можна за допомогою маленької кнопки, яка є на ручці. Німецький виробник пропонує душі гігієнічного призначення власного виробництва з цікавим та зручним дизайнерським оформленням.
Зручність гігієнічного душу – первинна потреба при його використанні. Розпилювач повинен бути легким та комфортним в руці. Саме тому кнопка керування водою не знаходиться подалі від розпилювача, а перебуває безпосередньо на ньому. В каталозі на сайті виробника представлені наступні моделі:
- з гладким блискучим покриттям та хромованим шаром (це полегшує догляд за сантехнічним виробом, враховуючи матеріали оздоблення);
- у гармонійному білому корпусі, який чудово підходить до популярного білого або пастельного оформлення ванних кімнат (у виробництві використовується латунь);
- з силіконовим шлангом (забезпечує від забиття о сантехніку та захищає від нальоту).
То біде чи душ?
Знаючи все вищезазначене, поговоримо про відмінність гігієнічного душу від біде:
Біде – це велика підлогова чаша, якою можуть користуватися люди в будь-якому віці. Тоді як гігієнічний душ – це невеликий гігієнічний розпилювач, який не потребує частого і ретельного очищення, як керамічне біде. Крім того, встановити його можна так, щоб він був непомітним, наприклад, за бачком унітазу, або поряд з ним. Справа в тому, що він розроблений для інтимного застосування, а тому його не обов’язково виставляти на загальний огляд, як те саме біде.
Ну й останній пункт: доступність та наявність комплектуючих для гігієнічного душа. В офіційному інтернет-магазині виробника можна знайти аксесуари або комплектуючі для абсолютно всіх моделей, виставлених там само. Сам душ складається з розпилювача, тримача спеціально для нього, шланга та прихованої монтажної частини. А за допомогою технології Quick Clean, якою оснащена абсолютно вся німецька сантехніка, догляд за нею потребуватиме мінімум зусиль.
Hansgrohe – німецька якість за народною ціною. Переходьте за посиланням вище, і переконайтеся в цьому самі.