Середа, 24 Квітня, 2024

Як вибрати повербанк

Щоб зарядити смартфон та інші автономно працюючі пристрої за будь-яких обставин, потрібен повербанк. Зовнішній акумулятор ідеальний для подорожей, тривалих прогулянок, відпочинку на природі та під час віялових відключень світла. На початку війни деякі користувачі панікували і купували повербанки без розбору: просто, який перший попався на очі. Але ми пропонуємо вам більше дізнатися про повербанки, щоб зробити обдуманий вибір.

Що являє собою пристрій

Powerbank — портативний переносний пристрій, легкий і простий у використанні, що не потребує складного догляду. Базова функція девайса – заряджання пристроїв, що працюють від вбудованого акумулятора. Повербанки універсальні: за допомогою їх можна зарядити смартфон, бездротові навушники, портативні колонки, планшети, ноутбуки. Для передачі енергії використовується стандартний USB-кабель, а для деяких моделей гаджетів передбачена технологія бездротової зарядки.

Основні критерії вибору

Перше, на що потрібно звернути увагу, – ємність. Характеристика має першорядне значення при виборі power bank та впливає на його розміри та вагу.

Потрібно враховувати, що фактична ємність пристрою завжди виявляється на 10–15% менше від заявленої. Якщо вам пропонують повербанк на 3000 мА год, готуйтеся, що ви зможете розраховувати тільки на 2700 мА год.

Важливо розуміти, що тут не йдеться про змову виробників. Просто внутрішня енергія накопичувача витрачається також перетворення потоку.

Які є варіанти ємності і для чого вони підходять:

  1. Є повербанки ємністю 3000-6000 мА · год. Їх можна використовувати для зарядки смартфона (1-2 повних цикли), але для планшетів та ноутбуків цього буде недостатньо.
  2. Для потреб середньостатистичного користувача достатньою буде ємність пристрою 10-15 тисяч мА · год. Такий повербанк підійде для зарядки основних гаджетів кількох людей.
  3. На ринку є повербанки ємністю 30, 50 і навіть 100 тисяч мА·год, але чим більше ємність, тим пристрій дорожчий, та й такі акумулятори важать більше кілограма. Такий прилад можна носити тільки в рюкзаку або дорожній сумці.

Також слід звернути увагу на потужність зарядки повербанку. Чим вона менша, тим більше часу витрачається на передачу заряду. Моделі з опцією швидкої зарядки мають більш високу вихідну потужність і заряджають гаджети за 30-40 хвилин.

Матеріал виготовлення

Більшість моделей виготовлені з пластику – це здешевлює виробництво і робить девайси доступнішими за ціною. Якщо ви знаєте, що користуватиметеся повербанком в екстремальних умовах, вибирайте більш дорогі моделі в металевих корпусах із прогумованими елементами.

Додаткові опції

У боротьбі увагу покупців виробники щедро оснащують свої технічні новинки різними додатковими можливостями. В умовах війни для користувачів важлива одна: можливість зарядити мобільний накопичувач за допомогою сонячної батареї. Має сенс також доглянути модель, оснащену ліхтариком.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.