Харків - Відень

В цьому році до списку авіакомпаній на території України знову повернувся лоукост Wizz Air.  Харків'янам авіакомпанія подарувала нововведенням - відтепер, з Харкова можна буде безпосередньо долетіти до столиці Австрії Відня.  Далі розповість Kharkov-future.


 Компанія Wizz Air запустила регулярні рейси, які будуть здійснюватися один раз на тиждень у будній день - середу, а також , один раз у вихідний - неділю. Виліт з міжнародного аеропорту «Харків» буде проводитися о 11:15, а відстань між Харковом та Віднем пасажири пролетять за дві з половиною години.  Тепер харків'яни і гості міста зможуть без проблем добиратися до столиці Австрії, відвідувати знатні місця, де проводив свій час Людвіг ван Бетховен, Вольфганг Амадей Моцарт, Зигмунд Фрейд ... Подивитися на імператорські палаци династії Габсбургів та випити чашку кави недалеко від собору святого Стефана. Квиток до Відня - в один бік - обійдеться від 1700 до 3500 гривень, в залежності від обраного Вами класу та кількості багажу.


 Крім цього напрямку в аеропорту Харкова так само діють регулярні рейси даної авіакомпанії до Гданську, Катовіце, Вроцлаву, Дортмунту, з 13 листопада 2018 року - до Лондону (вперше з Харкова можна долетіти безпосередньо в Лондон).  Перельоти за цими напрямками здійснюються так само два та три рази на тиждень. На вересень 2019 року авіакомпанією заплановано відкриття нового регулярного рейсу - Харків - Краків.