Вівторок, 21 Травня, 2024

Харківський аеропорт не прийматиме низку авіаперевезень

З Харкова не літатиме низка авіарейсів до Євросоюзу. Подробиці на kharkov-future.com.ua.

З початку лютого харківський аеропорт не прийматиме декілька авіарейсів на невизначений термін. Про це повідомляє інтернет-агенція “Коментарі.Харків”,  з посиланням на офіційний сайт спецконсультанта з авіаперевезень Lowcost Avia.  

За повідомленням, угорський авіаперевізник WizzAir провів зміни щодо зимового курсування своїх літаків через Харків, змінивши в декількох місцях призначення час відльоту з Харкова, і повністю скасувавши два напрямки на лютий. Відтепер авіарейсів до Мілана й Кракова не буде з 1 по 28 лютого.

Не відстає від своїх угорських колег і ірландський лоукостер RyanAir, який скасував аж 6 маршрутів з Харкова. З лютого будуть недоступними авіаперельоти до Мілану, Будапешту, Вільнюсу Кракова, Варшави та Познані. Всі рейси будуть так само недоступними до 28 лютого. 

Натомість, додамо, що угорський лоукостер у співробітництві з харківським аеропортом вже готуються до відкриття додаткових авіамаршрутів в Грецію та Чехію. Також в березні в місто буде заходити авіаперевізник airBaltic, з напрямками до найбільших міст країн Прибалтики: Литви (Вільнюс, Клайпеда та Каунас), Латвії (Рига, Лієпая, Вентспілс та Юрмала) та Естонії (Таллінн, Пярну та Тарту). Відкриття авіарейсів з WizzAir  заплановано на кінець лютого-початок березня 2022 року, до країн Прибалтики – у квітні 2022 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.