Четвер, 23 Травня, 2024

Відновили прямі авіарейси з Харкова до Варшави

Ні для кого не секрет, що багато жителів Харкова та області часто їдуть до Польщі на сезонні заробітки. Також свою подорож Європою велика кількість людей починає з Польщі, оскільки в цій країні можна недорого і з комфортом відпочити. Далі на kharkov-future.

Багатьох харків’ян порадує новина про те, що авіакомпанія LOT відновила свої авіарейси зі столиці Польщі до Харкова. Очікується, що з 10.11.21 літаки LOT почнуть літати до Харкова. Раніше харків’яни вже користувалися послугами цієї найбільшої польської авіакомпанії. Представники LOT повідомляють, що мають намір поновити міжнародні рейси. У березні 2020 року літаки з Польщі перестали літати до Харкова, оскільки було ухвалено рішення обмежити подорожі через пандемію коронавірусу.

Яким буде новий розклад польотів?

Як повідомляють представники польської авіакомпанії, після тривалої перерви, до Харкова у грудні з Польщі прибуде перший рейс. Частоту польотів ще регулюватимуть, імовірно прямі рейси будуть регулярними. Щотижня планується 3-4 рейси.

Час вильоту з Варшави – о 22:50, до Харкова рейс прибуде о 01:55. Час вильоту з Харкова – 05:15, до столиці Польщі борт прибуде о 06:20. Графік польотів може змінюватися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.