Четвер, 13 Червня, 2024

Який вигляд матимуть прохідні вагони у метрополітені Харкова?

У метрополітені Харкова вагони будуть прохідними. Вагони такої конструкції планується закупити за кошти, які виділили Харкову закордонні інвестори. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

У Харкові будують нові станції метро “Одеську” та “Державинську”. Станції планується побудувати та запустити в експлуатацію за чотири роки. На будівництво цих станцій виділяється 320 мільйонів €. Цих коштів має бути достатньо, щоби провести оновлення рухомого складу. Мер Харкова розповів, що прохідні вагони в метро більш зручні, ніж окремі.

Тендер для харківського метрополітену на купівлю вагонів проводився ще 2019 року. Тоді дві компанії (полтавська та китайська) виробники залізничного транспорту конкурували між собою.

Тендер виграла велика китайська корпорація. Місто отримає вісім поїздів, які складатимуться кожен із п’яти вагонів. У сумі це становитиме разом 40 вагонів. Вагони мають ширину 2,6 метра, і 3,6 метра – висота.

Всі вагони прохідні, загальною довжиною 96 м. Швидкість метрополітенівського поїзда може становити максимум 80 км/год.

Відомо, що представники Крюківського вагонобудівного заводу заперечували результати тендеру. Полтавський завод подавав скаргу, але її відхилили.

Китайці змогли запропонувати Харкову вагони за набагато меншою вартістю, також була нижчою ціна на обладнання для обслуговування вагонів, а також на необхідні запасні частини.

Наскільки зручними будуть вагони нового зразка, зможуть оцінити харків’яни вже незабаром. Городяни з нетерпінням очікують на відкриття нових станцій метро, ​​оскільки транспортна завантаженість у цьому напрямі дуже висока. Харків’яни вже знають, де будуть розташовані виходи зі станції метро на “Державинській” та “Одеській”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.