Вівторок, 18 Червня, 2024

Як дістатися до Екопарку Фельдмана, коли безкоштовні автобуси скасували?

Харків’яни та гості міста нерідко обирають для прогулянок та відпочинку екопарк Фельдмана. Це чудове місце, де можна прогулятися, помилуватися тваринами та птахами, а також численними інсталяціями. Далі на kharkov-future.

Екопарк знаходиться у передмісті Харкова. Донедавна відвідувачів туди доставляли спеціальні фірмові автобуси. Але з понеділка безкоштовні автобуси скасували свої рейси до екопарку.

Приміський транспорт або власний автомобіль

Доїхати до екопарку тепер можна лише власним автомобілем або скориставшись приміськими автобусами.

Багато приміських автобусів проїжджають зупинку “Селище Сонячне”. В екопарк можна доїхати автобусом від метро “Героїв Праці”, який курсує кожні 30 хвилин. Якщо їхати з центру Харкова, необхідно сісти до тролейбуса № 50 на площі Конституції. Вирішивши скористатися тролейбусом, враховуйте, що доведеться йти пішки до екопарку ще близько 30 хвилин.

Чому безкоштовний транспорт перестав курсувати?

Автобусний парк вирішили оновити саме восени, оскільки відвідувачів поменшало. У цей час року люди приїжджають в екопарк рідше, до того ж на відвідуваності відбивається і ситуація з пандемією.

В екопарку займуться ремонтом та оновленням автотранспорту, щоб до наступного сезону кількість безкоштовних автобусів збільшилась. Транспорт зношений і вимагає термінової модернізації, а також проведення ремонтних робіт.

Точна дата, коли відновлять безкоштовне курсування автобусів до екопарку, ще не відома. Швидше за все, автобуси почнуть курсувати за графіком вже в новому сезоні, навесні 2022 року.

Минулого року ситуація з автобусами до екопарку була схожою. На початку 2021 року до екопарку також перестали курсувати безкоштовні автобуси, але це сталося через пандемію коронавірусу. Маршрути відновили у травні 2021 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.