Субота, 18 Травня, 2024

Де у Харкові збудують багаторівневі паркінги?

У Харкові продовжують будувати багаторівневі паркування, які допомагають вирішити проблему знаходження транспортних засобів на вузьких прибудинкових вулицях та територіях. Далі на kharkov-future.

Планується побудувати два нові паркінги для машин, це Холодногірський та Московський райони міста. Під час проведення сесії, депутатами було схвалено рішення розробки проектів із землеустрою. Відведено земельні ділянки та дозволено будівництво двох багаторівневих парковок, у завантажених транспортом районах міста, це райони Московський та Холодногірський.

Адреси парковок

Перше паркування перебуватиме за адресою вулиця Іллінська, 68-А, друге — проспект Тракторобудівників, 103-Г. Створення додаткових місць для автомобілів допоможе розвантажити дороги всередині кварталів. Паркінг буде багатоярусним, що дозволить розмістити велику кількість машин на невеликій території.

Чому у місті потрібні паркування на велику кількість місць?

Потрібно якомога швидше прибрати транспортні засоби біля під’їздів житлових будинків, очистити внутрішньоквартальні дороги. Це справді проблема, яку необхідно вирішувати, оскільки велика кількість машин у дворах не дає можливості комунальним працівникам виконувати свої обов’язки, прибирати дороги та тротуари, вивозити сміття.

Нерідко до під’їздів не може без перешкод під’їхати швидка допомога. 

Вже були випадки, коли при виникненні пожежі у дворах, пожежники не могли також нормально під’їхати до будинку для ліквідації аварії. Все це змушує задуматися про те, що паркінги для автомобілів мають бути у достатній кількості у кожному з мікрорайонів нашого міста. Після спорудження двох стоянок на виділених ділянках будуть розглядатися інші території, які можуть бути виділені під паркувальні зони. Про це розповів міський голова нашого міста.

Переваги багаторівневих парковок

Стандартні паркування не здатні впоратися з великою кількістю машин у місті. Вільного місця в районах та центрі міста, недостатньо для паркування автомобілів.

Багаторівнева конструкція для стоянки машин – відмінне рішення, яке допомагає заощадити місце та вирішити проблему паркування.

Багаторівневе паркування може бути встановлене: близько до будов, будівель, дорожньої розв’язки, а також у місцях великого скупчення автомобілів.

Багаторівнева стоянка – компактна та зручна, економить місце, її монтаж можливий на невеликих площах. Будівництво багаторівневої стоянки не займає багато часу. Така споруда, порівняно зі стандартним паркінгом, буде дешевшою за рахунок малої площі, яку займає.

Сучасні багаторівневі паркінги безпечні та зручні. Залишивши авто на стоянці, автомобіліст захищає свій транспорт від пошкоджень та угону.

У Харкові вже є багаторівневі паркінги для автомобілів. Нещодавно в районі саду Шевченка було відкрито паркінг. Це семиповерхова будівля, парковка тут платна, стоянка працює цілодобово. Тут можуть припаркуватися одразу 200 автомобілів, а на території, що знаходиться поряд, додатково 70 транспортних засобів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.