Вівторок, 21 Травня, 2024

У Харкові впровадять інтелектуальну систему з управління дорожнім рухом

У нашому місті планують розпочати реалізацію масштабного проекту, який має підвищити рівень безпеки на дорогах Харкова. Далі на kharkov-future.

Зараз у Міськелектротранссервіс функціонує спеціальний Диспетчерський пункт, де здійснюється моніторинг дорожнього руху, але його роботи та потужностей явно замало для великого міста з інтенсивним дорожнім рухом. На базі Диспетчерського Центру планують розпочати реалізацію масштабного проекту, спрямованого на забезпечення безпеки на міських дорогах. Ймовірна вартість впровадження всіх задумів проекту – близько 25 млн €.

Першочерговим завданням проекту є підвищення рівня безпеки руху автотранспорту, а також моніторинг пішохідного та велосипедного руху центральними вулицями міста, проспектом Московським, проспектом Гагаріна та іншими вулицями.

Використовуватиметься європейський підхід, обмежать швидкість руху транспортних засобів, встановлять додатково понад тисячу камер спостереження, які будуть підключені до диспетчерських пунктів.

Все обладнання для відстеження руху транспорту буде модернізовано. 

Створюватиметься нова інтелектуальна система з управління рухом на дорогах Харкова. Інформація з відеокамер продаватиметься в режимі реального часу із громадських місць, головних магістралей, перехресть, місць масового скупчення людей. Єдина система відеоспостереження допоможе зменшити кількість ДТП.

Очікується, що буде реконструйовано перехрестя, світлофори, збудовано нові велосипедні доріжки.

Роботи почнуться вже на початку наступного року, щоб вся система запрацювала як слід, потрібно близько трьох років.

Завдяки наявності камер на дорогах поліція може відшукати порушників порядку, а не тільки тих, хто провокує ДТП.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.