Понеділок, 24 Червня, 2024

Купуємо нове авто в Харкові: важливі правила

Придбання новенького автомобіля – це така подія, яка по значимості часто може змагатися для українців з народженням первістка. Справді – адже автомобіль в нашому двадцять першому столітті це вже далеко не розкіш, а банальний засіб пересування. Тим більше, в Україні, де мережа громадського транспорту розвинена далеко не так добре, як в Європі, або навіть в багатьох азіатських країнах. Далі на kharkov-future.

Всі машини в гості до нас

Саме тому вибору залізного коня прийнято приділяти значну увагу. Насамперед, українці намагаються визначитися з тим, автомобіль якого походження вони хотіли б поставити в свій гараж. Хтось із харків’ян віддасть перевагу продукту вітчизняного автомобілебудування (тим більше, що саме ці машини, незважаючи на значний вік, як і раніше бадьоро бігають по дорогах, містять копійчані запчастини, а також легко ремонтуються за допомогою парочки інструментів в будь-якому гаражі). Хтось із жителів Харкова задумається про те, що найкращий автомобіль найпростіше пригнати з Америки, а не намагатися роздобути його тут. Комусь може і зовсім бути миліше ідея придбання автомобіля прямо з фірмового салону (хоча про що це ми – швидше за все, абсолютна більшість українських водіїв вибрали б цей варіант, якби у них була така можливість). Досить численну групу харківських водіїв складають також любителі так званих “евроблях” – тобто уживаних автомобілів з Європи.

Будьте уважні

Незважаючи на таке розмаїття в водійських рядах, існують певні правила придбання автомобіля, які можуть допомогти майбутньому щасливому автовласникові істотно скоротити витрату нервових клітин. Так як же вибрати такого довгоочікуваного залізного коня? Дотримуйтесь наших порад.

Перш за все, визначитеся з типом авто і максимальною ціною вашої покупки. Так, наприклад, якщо вам необхідний сімейний седан, не варто задивлятися на спортивних купе. Візьміть до уваги також той факт, що машину слід утримувати, і вартість запчастин вельми непогано б продумати заздалегідь. Щоб не вийшло так, що в гаражі стоїть Тойота, але грошей вистачає тільки на запчастини до Таврії.

Заручіться підтримкою людини, який сходить разом з вами до продавця. Причому зовсім необов’язково шукати автомайстра (його функції легко може виконати будь-яке СТО, на яке машину не завадило б загнати перед покупкою). Метою цієї людини буде супроводжувати вас, щоб утримати від прийняття спонтанних рішень і подивитися на авто “свіжим поглядом”.

Визначтеся з тими технічними перевагами, які неодмінно хотіли б бачити у вашому новому автомобілі, адже навіть авто однієї і тієї ж марки випускаються в різних комплектаціях. Так, наприклад, за круїз-контроль, автоматичну коробку передач і люк у даху доведеться трохи (а іноді і багато) доплатити. Але подивитися такі варіанти необхідно.

Особливу увагу фахівці рекомендують звертати на вік і пробіг автомобілів, які ви будете дивитися. Адже, як не крути, “капсули часу” (машини, на довгі роки і десятиліття забуті в гаражі) трапляються вкрай рідко. І новий власник автомобіля зі значною історією ризикує розпочати відразу ж вкладатися в дорогий ремонт і заміну недешевих запчастин. А хіба цього чекає будь-який водій?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.