Вівторок, 21 Травня, 2024

Де придбати якісне авто з США в Харкові?

“Чудеса вітчизняного автопрому” давно перестали полонити харківських водіїв. Перш за все, тому, безумовно, що автомобільна промисловість на пострадянському просторі ніяк не може вибратися з прокрустова ложа низької якості власної продукції при її досить неконкурентній ціні. Крім того, існує дуже точна кореляція між сумою, витраченою на придбання такого авто з пробігом, і сумою, витраченою згодом на його ремонт і приведення в хоча б у відносно працездатний стан. Саме тому купити авто з США в Харкові – завжди чудова ідея!

Статусна покупка

Що отримує житель Харкова, який вирішив скористатися послугами досвідчених фахівців з пригону автомобілів з пробігом через океан? Перш за все, це перевірений автомобіль. Тобто вам абсолютно точно не підсунуть “кота в мішку”, на ремонт якого потім доведеться викласти половину вартості авто. Крім того, відповідальний продавець буде точно дотримуватися строків і не змусить вас чекати надто довго. Саме таким продавцем автомобілів з Америки є компанія АТЛ. За свою дуже значну історію на автомобільному ринку України (а це понад чверть століття!) Співробітники компанії накопичили вражаючий досвід по роботі з авто самих різних марок. Саме тому компанія АТЛ з гордістю пропонує своїм клієнтам:

  • мережу власних сервісів і магазинів – все для зручності та якості!
  • грандіозний вибір марок і характеристик;
  • співпраця тільки з перевіреними аукціонами;
  • довгострокове співробітництво для кращих результатів. У компанію можна звернутися не тільки в момент покупки, але і після – з будь-яких цікавих для покупця питань, пов’язаних з експлуатацією автомобіля;
  • професійна перевірка історії автомобіля;
  • підписання офіційного договору з покупцем;
  • розвинена логістична мережа компанії;
  • повний і компетентний супровід автомобіля при проходженні процедури розмитнення і постановки на облік в МРЕВ.

Секрети фірми

Слід зазначити, що компанія АТЛ, завдяки своєму досвіду роботи на автомобільному ринку України, може запропонувати своїм улюбленим покупцям кращі автомобілі на самих прийнятних умовах. До послуг покупців – найрізноманітніші за характеристиками “залізні коні” з різними типами двигунів і різним пробігом. Завдяки зручній системі навігації по сайту, процес вибору відбувається швидко і без проблем.

Придбання автомобіля в інших країнах з подальшим його транспортуванням в Україну завжди пов’язане з деякими несподіванками в дорозі. Компанія АТЛ пропонує своїм клієнтам страховку авто, яке знаходиться в дорозі, з метою мінімізації таких ризиків. Таким чином, покупцеві немає необхідності ризикувати своїми грошима.

Купувати чи машину з пробігом, та ще й в США – кожен вирішує для себе сам. Для когось це спосіб заплатити менше за автомобіль високої якості, для когось – можливість заощадити більше, ніж на покупці такого ж, але з салону, хтось просто вважає за краще їздити саме на таких машинах. Однак незаперечним залишається той факт, що куплений одного разу автомобіль повинен служити вам вірою і правдою, возити вашу сім’ю і, можливо, бути статусним доповненням до вашого іміджу. Саме тому співпраця з компанією АТЛ – це вдала ідея!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.