Вівторок, 21 Травня, 2024

Багато харківських водіїв не знають про те, що мають штрафи

Штрафи, які виписують водіям за порушення різних правил дорожнього руху, вже справа звичайна. Штрафи можна оскаржувати або одразу ж сплачувати, кожен автовласник самостійно вирішує як поводитися в ситуації, коли інспектор виписав штраф. Але що робити, коли водій не знає про те, що оштрафований і як не допустити виникнення таких неприємних сюрпризів у невідповідний момент? Далі на kharkov-future.

У Харкові на дорогах постійно ведуться роботи з монтажу камер, які фіксують порушення правил дорожнього руху. Камери для автоматичної фіксації встановлені практично на всіх центральних вулицях міста та на найжвавіших перехрестях.

З початку осені, за допомогою камер відеокамер, зафіксовано понад тисячу випадків правопорушень, найпоширеніше порушення – це недотримання швидкісного режиму. Водії часто перевищують швидкість, незважаючи на встановлені знаки.

Але, як виявляється, не всі водії знають, що мають штрафи. Близько третини автовласників не знають, що мають заборгованість зі штрафів. Перевірити наявність штрафу може кожен водій самостійно.

Існують сервіси, використовуючи які, можна не лише перевірити, а одразу сплатити штраф. Наприклад, це сервіс bdr. Щоб провести перевірку, необхідно ввести в пошуку номер авто та інші реквізити. Ресурс підключено до бази МВС. Якщо буде потрібно, водієві буде надано повну інформацію, це дата та час реєстрації порушення.

Які результати дає встановлення на дорогах відеокамер для фіксації порушень?

Камери фіксації впливають позитивно на дорожню обстановку та дисциплінують більшість водіїв. Представники патрульної поліції говорять про те, що в місцях встановлення камер відеофіксації вже вдалося досягти того, що кількість дорожньо-транспортних пригод знизилася.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.