Понеділок, 22 Липня, 2024

Причина півторагодинного закриття кількох станцій метро – погодні умови

Закриття станцій метрополітену Харкова, навіть на нетривалий час, дуже схвилювало харків’ян, оскільки саме метро є тим видом транспорту, на точність якого городяни звикли розраховувати щодня. Далі на kharkov-future.

Поїзди в метрополітені Харкові сьогодні курсували на червоній гілці, дотримуючись деяких обмежень.

Рух поїздів було зупинено частково на Холодногірсько-заводській лінії. Тимчасові обмеження тривали недовго, близько 1,5 години. У цей час поїзди метро курсували безупинно від «Індустріальної» до «Проспекту Гагаріна».

Як виявилося, між зупинкою «Центральний ринок» та «Майдан» стався прорив труби. Вода деякий час проникала прямо в тунель. Несподіваний порив водопровідної труби на якийсь час вивів метро зі звичного графіка руху.

Порив труби стався о 5-й ранку 11 січня по вул. Клочківській, що призвело до обмежень руху поїздів метро. Червона гілка метрополітену не могла повноцінно працювати через аварію.

Після того, як було отримано сигнал, про те, що сталася аварія, що заважає роботі метро, ​​на місце виїхала ремонтна бригада. І вже за півтори години рух поїздів було повністю відновлено.

Найпопулярніший вид транспорту у харків’ян та гостей міста – метро

Метро – швидкий та зручний транспорт. Користуватися метрополітеном зручно, добираючись на роботу та у своїх справах, тому навіть невеликі затримки поїздів сприймаються пасажирами дуже негативно. Усі давно звикли, що метро у Харкові не лише дуже гарне, а й працює бездоганно.

Метро користується популярністю у харків’ян та гостей міста, оскільки цей транспорт гарантує швидку та комфортну доставку пасажирів містом. У центральні райони Харкова зручніше і швидше дістатися метро, ​​навіть у тому випадку, коли є власний транспортний засіб.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.