Вівторок, 18 Червня, 2024

Поновили муніципальний транспорт: що змінилося?

На тридцяти маршрутах Харкова працюють нові автобуси Karsan. Транспортні засоби турецького виробництва комфортабельні та мають чудовий зовнішній вигляд, що дуже подобається харків’янам та гостям міста. Далі на kharkov-future.

У Харкові масово оновлюють рухомий склад, оскільки цього року приватні перевізники поступово йдуть із міських маршрутів.

Керівництво Харкова навесні вирішило вивести на лінії муніципальні автобуси. І з початку осені цей проект почав активно працювати.

Харків’яни можуть бачити нові муніципальні автобуси, які курсують всіма районами міста: Салтівка, Основа, Олексіївка, ХТЗ, селище Жихар, П’ятихатки, Пилипівка. Багато житлових масивів міста, де немає метро чи куди складно дістатися громадським транспортом, з радістю прийняли ініціативу міста.

Наявність муніципального транспорту дозволяє жителям Харкова швидко та з комфортом добиратися до будь-якого району міста.

Окрім зручного транспорту, у Харкові вже офіційно працевлаштували понад 150 осіб, які працюють водіями автобусів. Примітно, що для людей, які мають бажання стати водіями муніципального транспорту, є можливість пройти спеціальну підготовку.

Місто вже купило тролейбуси з автономним ходом, маршрут яких передбачає курсування у віддалених районах, без контактних електричних мереж. Це не лише нові, зручні маршрути, а й нові робочі місця для харків’ян. Приємно, що водіями нового транспорту стають молоді хлопці.

У планах також оновити рухомий склад трамваїв та метро. Електротранспорт необхідно десь ремонтувати, тож у Харкові вже найближчим часом планують відкрити підприємство для збирання та обслуговування муніципальних транспортних засобів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.