Четвер, 23 Травня, 2024

Новий директор заводу ім. Малишева – Олег Винник

Керівником стратегічного підприємства Завод ім. Малишева призначено Олега Винника. Харківський завод займається виробництвом бронетехніки. Від результатів його роботи залежить ступінь обороноздатності країни. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Очоливши завод, Олег Винник займатиметься вирішенням наступних завдань.

Виконання договірних зобов’язань, які вже уклало підприємство із замовниками, це стосується насамперед перспективного пакистанського контракту.

Голова ХОДА Олександр Скакун під час проведення наради, де було представлено нового генерального директора заводу ім. Малишева говорив про те, що важливо займатися зміцненням та утриманням кадрового потенціалу. Йшлося про підвищення зарплат працівникам підприємства. Сьогодні зарплати на заводі знаходяться на високому рівні, але все одно мають бути вищими, оскільки завод стратегічний і для виконання завдань необхідно мати високий рівень кваліфікації.

Новий керівник підприємства має великий досвід роботи на керівних посадах, але у сфері оборонної промисловості не працював. Колектив заводу вже познайомився із новим директором. Це вже третій керівник підприємства за недовгий час із середини 2019 року.

Нового керівника підприємство очікувало з середини жовтня, коли було звільнено попереднього директора. Зараз керуватиме заводом людина, яка має великий досвід роботи з промисловими підприємствами. До того, як був призначений на посаду директора заводу ім. Малишева, Олег Винник керував ПАТ “Дніпроважмаш”.

Завод ім. Малишева випускає танки, тепловози, двигуни. Має величезний виробничий потенціал. Завдяки наявності науково-технічної бази зміг адаптуватися до сучасних умов роботи. Від його керівника та державного управління залежать перспективи подальшого розвитку заводу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.