Вівторок, 21 Травня, 2024

На трасі в Харківській області відкрили міст з оглядовим майданчиком

Чугуїв знаходиться у харківській області і більшість харків’ян бували тут неодноразово. Місто знають за такими пам’ятками як Кицевська пустеля, Свято-Покровський собор. Далі на kharkov-future.

У чугуївському напрямку багато цікавих місць для прогулянок, пікніків та риболовлі. І ось зараз додалося ще одне місце, куди захочуть приїхати та помилуватися красою – це міст на одній із найдовших трас Київ – Харків – Довжанський, обладнаний оглядовим майданчиком. Його довжина складає 65 м.

Конструкція моста вантова. Декілька пілонів скріплені між собою дорожнім покриттям. Освітлення всієї території продумане та має чудовий зовнішній вигляд. Висвітлюється пішохідна частина, є також декоративне підсвічування на канатах мосту.

Що було зроблено?

Будівельники повністю демонтували стару конструкцію та звели нову конструкцію з основи. Міст став сполучною ланкою між центром міста та густо заселеним районом Зачугівкою, де мешкає понад 5 тисяч людей. Пішохідний міст полегшує пересування містом багатьом мешканцям Чугуєва. Зведення мосту покращило міську інфраструктуру. До того ж, це не просто міст, а ще й привабливий культурний об’єкт, який покращив зовнішній вигляд міста. На оглядовому майданчику можна помилуватися містом із висоти та зробити цікаві фотографії. Особливо привабливо міст виглядає у темну пору доби, коли включено освітлення.

Президентська програма “Велике будівництво” працює. Результати цієї роботи можуть помітити та гідно оцінити жителі Харкова та області. Цього року вже завершено ремонт 14 автошляхів, провели ремонт та реставрацію п’яти мостів, що мають місцеве значення. Також на стадії ремонту знаходяться дороги та мости державного значення, це 77 об’єктів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.