Субота, 18 Травня, 2024

На території Харківського м’ясокомбінату збудують багатоповерхівку

Багато харків’ян, проїжджаючи повз м’ясокомбінат (ХМК), який розташовувався на проспекті Гагаріна, помітили, що будівлю заводу і магазин розібрали. Обладнання заводу вивезли та цехи демонтують. Зрозуміло, що в ідеальних умовах будь-які промислові підприємства повинні бути не в центральній частині міста. То що буде на місці м’ясокомбінату? Далі на kharkov-future.

У містобудівній раді Харкова було розглянуто проект із внесення змін до генерального плану нашого міста.

Багатоповерхівка, а можливо, і цілий комплекс багатоповерхових будівель з’явиться вже незабаром на місці м’ясокомбінату на проспекті Гагаріна. Обговорювалося, що можливо на цьому місці вже найближчим часом буде збудовано великий мікрорайон. Цю інформацію надала Харківська міська рада.

Представники Харківської міськради повідомляють:

“У генеральний план міста вноситимуться зміни щодо території колишнього ХМК. Є пропозиція віддати цю територію під будівництво житлових будинків”.

Однак, на цей час, конкретної інформації щодо забудови території немає, оскільки генеральний план ще потребує коригування та доповнень. Після того, як до плану будуть внесені зміни, буде проводитись подальша експертиза проекту. Після експертизи, документ передають на розгляд та затвердження до міської ради Харкова.

Нагадуємо, цехи м’ясокомбінату на проспекті Гагаріна закрили близько року тому. З того часу продовжуються роботи з демонтажу приміщень, проводиться демонтаж як цехів заводу, так і адміністративних будівель. Ця територія обгороджена та закрита.

Передбачається, що невдовзі поряд із колишньою територією ХМК будуватимуть лінію метрополітену, відкриють нові станції метро. Якщо тут збудують житлові будинки, це буде привабливий для проживання, за всіма параметрами та інфраструктурою, район міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.