Вівторок, 18 Червня, 2024

Вело- та зелений туризм: відкрили новий веломаршрут селами Харківської області

Велосипедні прогулянки – це здоровий та активний відпочинок. Багато харків’ян та мешканців області використовують велосипедний транспорт не тільки для прогулянок, а як спосіб швидко дістатися до роботи або до потрібного місця.

Новий велосипедний маршрут, який відкрили на Харківщині, проходить прямо через мальовничі туристичні місця Краснограда, Кегичівки, Нової Водолаги, Первомайська, Ізюму та Балаклії. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Новий веломаршрут має довжину 700 км. Його розробкою займалися фахівці, які працюють у проекті Tour De Fort. Цей проект запровадили у Харківську область, щоб підвищити рівень велосипедного та зеленого туризму, залучити людей для відвідування гарних туристичних місць Слобожанщини. Упродовж веломаршруту туристи можуть помилуватися не лише красою природи, а й побачити відомі у всьому світі пам’ятки історії та архітектури Харківщини.

Загалом у проекті задіяли сім регіонів. У жовтні представники громад, де знаходитиметься новий веломаршрут, вже пройшли навчальний онлайн-курс, отримали корисні пізнання та відомості. 

Харків розвиватиметься через туризм, і щоб ця ідея мала успіх, кожна громада Харківщини може пропонувати на розгляд та проводити впровадження власних ідей.

Експерти туризму проводили тренінги на такі теми:

  • потенціал туризму
  • гостинність та європейські традиції
  • зелені садиби
  • реєстрація зелених будинків
  • потенціал туризму
  • методики та стратегії розвитку

Сподіватимемося на успішну реалізацію проекту, оскільки залучення туристів до Харкова та Харківської області відкриває перед мешканцями великі можливості. Природні пам’ятки Харківщини необхідно демонструвати всім туристам, оскільки Харківська область багата на мальовничі місця та історичні пам’ятки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.