Четвер, 23 Травня, 2024

Огляд районів Одеси для покупки квартир

Одеса територіально розділена на 4 райони. У кожному з них є свої плюси і мінуси в плані проживання. Оцінювати перспективу покупки квартири в Приморському, Суворовському, Київському або Малиновському районі варто з урахуванням віддаленості від моря, інфраструктури, зручності в плані транспортної розв’язки.

Приморський район

Це найбільш престижна частина міста біля моря. Крім вторинного житла, в районі Французького бульвару та Аркадії зводиться багато новобудов. Оскільки нові квартири розташовуються близько до моря, то ціна на житло в них на 40-50% вище, ніж в інших частинах Одеси. Однак вибирати місця краще так, щоб вікна не виходили на дорогу: в історичному центрі висока загазованість через транспорту. Головні переваги району:

 • зручно добиратися до роботи і навчання, оскільки в центрі багато офісів, шкіл;
 • економія на дорозі щодня по 1,5-2 години;
 • близькість моря;
 • добре розвинена інфраструктура;
 • багато місць для відпочинку: театри, кафе, фітнес клуби;
 • є парки, траса здоров’я.

Недолік один – висока ціна на житло. Також в деяких місцях немає великих супермаркетів. Подивитися можливі варіанти нерухомості в приморському районі можна тут: https://ugo-zapad.ua/kvartiry-v-primorskom-rajone.

Суворовський район

Престижний і не дуже дорогий район в плані купівлі нерухомості та проживання. Багато цікавих пропозицій в передмісті, розташованому ближче до моря. У Суворовському добре селитися сім’ям з дітьми. Переваги цього району Одеси:

 • великий вибір пропозицій на вторинному і первинному ринку;
 • цілком доступні ціни на житло;
 • повітря чистіше, ніж в центрі;
 • багато супермаркетів, ринків, торгових центрів;
 • є в достатній кількості садки, школи, дитячі секції.

Цей район оптимальний, якщо не потрібно щодня їздити на роботу в центр. Інакше доведеться витрачати на дорогу в один кінець по 1-1,5 години. Якщо вибрати нерухомість на Котовського, то до моря відстань всього 3-4 км. Подивитися варіанти можна тут: https://ugo-zapad.ua/kvartiry-v-suvorovskom-rajone.

Київський район

Київський район сильно схожий на Суворовський. Він може похвалитися гарною екологією, розвиненими транспортними розв’язками, достатньою кількістю супермаркетів, шкіл, лікарень. Хоча в плані транспорту Київський район випереджає Суворовський: до центру можна дістатися різними маршрутами.

Але за рахунок більш вигідного розташування вартість квартир тут на 15% вище, ніж в Суворовської районі. Також на ціну впливає близькість моря. На Фонтанній дорозі і по вулиці Дача Ковалевського багато пляжів. Відстань району від моря становить 2-3 км. Найдорожче житло починається з 8 станції Фонтанської дороги, де багато приватних будинків, але є і висотки.

Малиновський район

З 4 районів Одеси це менш престижний. У ньому новобудови зводяться на місці заводів: на Молдаванці, Балківській, Грушевського. До центру міста добиратися не дуже довго – 15-20 хвилин, це великий плюс. Інфраструктура розвивається поступово разом з появою висоток.

Купівля житла в Малиновському районі – це вклад в майбутнє. Одеса, безсумнівно, буде розбудовуватися. Ціни на квартири в цьому районі найбільш доступні, в порівнянні з іншими частинами міста. Але при покупці варто гарненько подумати, що вибирати: вторинне або первинне житло. Старі будинки часто представлені «хрущовками», в яких ліфтів немає.

Якщо фінанси дозволяють, варто придбати нерухомість в найдорожчому і престижному Приморському районі. Особливо гарні квартири на Французькому бульварі. За умовами проживання і цінами на житло «золотою серединою» є Київський. Розвинена інфраструктура робить його оптимальним для сімейних людей. Для тих, хто не прагне в центр, працює вдома або на периферії міста, варто придивитися до квартир в Суворовському районі. Для комфортного життя тут все передбачено, але в центр вибратися дуже складно. Малиновський район не такий розвинений, як інші частини Одеси. Але за 3-5 років все може кардинально змінитися. Оскільки ціни на нерухомість тут поки не кусаються, можна доглянути квартиру на перспективу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.