Вівторок, 21 Травня, 2024

Сучасний будинок: що повинно бути у кожного?

Мода змінюється, але в пошані завжди залишаються мінімалізм, стиль і функціональність. Саме ці три характеристики визначають рівень «сучасності» вашого житла. Як оформити квартиру і підлаштуватися під тренди на десяток років вперед?

Ефективне опалення

В першу чергу на стадії ремонту варто подбати про високий рівень енергоефективності. Ви можете відразу підібрати варіант під час купівлі з уже продуманою системою опалення. Наприклад, можна купити квартиру в Харкові на Нових будинках в новобудові. У сучасних будівлях використовується технологія фасадного утеплення. Вибирати такі квартири можна на сервісі OLX.

А ось при покупці квартири в хрущовці або стандартних для Харкова панельних будинках в 9 і 16 поверхів доведеться самостійно шукати шляхи утеплення. Бажано додати і хорошу вентиляцію.

Натяжна стеля

Ця частина інтер’єру з’явилася порівняно недавно. Переваги такого рішення:

  • великий вибір фактур і варіантів;
  • можливість усунення дефектів основної стелі;
  • вологостійкість;
  • тимчасовий захист від протікань;
  • простий демонтаж.

Також натяжна стеля дозволяє використовувати внутрішнє підсвічування. Вона менш яскрава і відмінно підходить для створення приємної атмосфери в кімнаті.

Кухонний комплект

Бажано купити для кухні сучасну техніку. До неї відноситься індукційна варильна плита з економною витратою електроенергії і високим рівнем ККД. Також можна додатково придбати кухонний комбайн, мультиварку, кавоварку. Вся побутова техніка сучасних виробників націлена на швидку роботу з мінімальними витратами.

Розумне зонування

Сучасний будинок все менше залежить від метражу. Продумане планування забезпечує комфорт для всіх мешканців. Наприклад, можна створювати приватний простір у вигляді спалень і кабінетів, але при цьому залишити загальну вітальню. Зонування включає в себе ще й продуману систему зберігання: шафи й полиці розміщуються з мінімальною «шкодою» для простору. Можна виділити окреме місце для пральної машинки і сушарки або поєднати їх з санвузлом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.