Вівторок, 21 Травня, 2024

Який район у Харкові розглянути при покупці однокімнатної квартири

Харків – найбільший мегаполіс Східної України, великий промисловий науковий та культурний центр. Місто приваблює багатьох жителів інших міст, тут ведеться активне будівництво нового житла, багато цікавих речень на вторинному ринку. Якщо ви вирішили купити 1 кімнатну квартиру в Харкові на Салтівці або в будь-якому іншому районі міста, рекомендуємо перейти та переглянути можливі варіанти на сайті Dom.Ria. Тут ви знайдете безліч пропозицій про продаж житла, зможете ознайомитись із актуальними цінами, поточними знижками та акціями від забудовників.

Переваги однокімнатних квартир

Попит на однокімнатні квартири був і залишається дуже високим. Пов’язано це з кількома факторами:

  • Демократична ціна. У більшості випадків, однокімнатні квартири набагато дешевші за багатокімнатні;
  • Інвестиційна привабливість у короткостроковій перспективі. Як зазначалося, попит на таке житло стрімко зростає. Ви зможете швидко та вигідно продати однушку, якщо вона купувалася з метою подальшого перепродажу;
  • Постійний заробіток. Однокімнатну квартиру легше здати, ніж багатокімнатну, а ціна оренди не надто відрізняється.

В якому районі Харкова купити однокімнатну квартиру

Перш ніж відповісти на це питання, необхідно визначитися, для яких цілей ви купуєте житло. Справа в тому, що центральні райони більше підходять для здачі квартири в оренду, та й перепродати ви її зможете швидше. У будь-якому випадку остаточний вибір залишається за вами, ми лише розповімо про кілька найбільш привабливих районів Харкова.

Київський район

Розташований у центральній частині міста. Ідеальне місце для життя та для здачі житла в оренду. Тут розташовано безліч університетів, офісних та ділових центрів. Округ має розвинену соціальну інфраструктуру, тут достатньо шкіл, дошкільних закладів, поліклінік та лікарень. Вихідний день можна провести в одному з численних парків та скверів, відвідати кінотеатр або розважитись у ТРЦ.

Район відрізняється гарною екологічною обстановкою та якісною транспортною інфраструктурою. Тут розташовано сім станцій метро, ​​що курсує громадський наземний транспорт. Що стосується недоліків, то він один – більш високі ціни на нерухомість порівняно з іншими округами.

Шевченківський район

Округ безпосередньо примикає до центральної частини міста, що зумовлює не лише гарну ліквідність житла, а й високі ціни на вторинному ринку та в нових будинках. Район має гарну транспортну інфраструктуру. Досить сказати, що тут розташовано 7 станцій метро, ​​проходить безліч трамвайних та тролейбусних маршрутів.

Шевченківський район повністю забезпечений лікарнями, школами та дошкільними закладами, тут гарна екологічна обстановка, створено всі умови для якісного життя. Будівництво нового житла ведеться у всіх частинах округу, ціноутворення залежить від розташування та категорії конкретного комплексу.

Холодногірський район

Незважаючи на свій індустріальний статус, Холодногірський район вважається одним із найкращих у Харкові. Це зумовлено наявністю великої кількості супермаркетів, шкіл, лікарень, парків та зелених зон відпочинку. За якістю транспортної інфраструктури немає особливих зауважень, тут розташовано кілька станцій метро, ​​є зручні транспортні розв’язки. Нерухомість району має високий попит на ринку оренди.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.