Понеділок, 22 Липня, 2024

У якому місті Харківської області пускають у транспорт лише з COVID-сертифікатами?

Мерефянська громада посилює карантинні заходи через поширення коронавірусної інфекції. З якими обмеженнями зіткнуться мешканці міста? Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

У навчальних закладах

У школах Мерефи заборонили проводити заходи із масовою участю школярів та глядачів. Брати участь у різних шкільних заходах можуть не більше одного класу. Вхід до навчальних закладів батькам учнів заборонено. Батьки можуть зайти до навчального закладу, якщо є COVID-сертифікат, негативні результати тесту ПЛР або результати експрес-діагностики.

У супермаркетах

Супермаркети, де представлений товар першої потреби, банківські установи, церкви, люди можуть відвідувати без обмежень. Для працівників цих установ передбачені такі вимоги: документ про вакцинацію, негативний ПЛР або антиген-тести. Також дійсна довідка від лікаря про те, що людина перенесла коронавірусну інфекцію протягом 180 днів. Це правило поширюється на банківських службовців, працівників АЗС, організації з ремонту техніки.

На ринках та в перукарнях

Заклади громадського харчування в Мерефі можуть працювати до 23:00. До працівників закладів, як і до клієнтів пред’являються такі вимоги: сертифікат про проходження вакцинації, результати ПЛР або антиген тестів, підійде і документ від лікаря, де зазначено, що людина вже хворіла на коронавірус або є протипоказання для вакцинування. Дані правила поширюються на торговців на ринку та персонал, що обслуговує клієнтів у перукарнях.

У транспорті

Перевізникам надано інструкції про перевезення пасажирів лише за кількістю сидячих місць у салоні. Пасажири повинні мати сертифікат, результати ПЛР або антиген тестів.

Обмеження встановлено до 12.12.2021.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.