П’ятниця, 13 Травня, 2022

Міні-парки продовжують встановлювати у спальних районах Харкова

У Харкові багато добре обладнаних місць для відпочинку та занять спортом, і що особливо важливо для харків’ян, вони знаходяться не лише в центральній частині міста. Міні-парки відкривалися та продовжують відкриватися на території всіх районів Харкова. Ця тенденція радує батьків і маленьких дітей, і підлітків, оскільки, щоб дитина могла активно відпочити на впорядкованому майданчику, не треба їхати далеко. Далі на kharkov-future.

Комфортними спортивними майданчиками обладнано двори спальних мікрорайонів. Це стало можливим завдяки міській програмі, яка почала активно працювати та втілюватись у життя під керівництвом голови Харкова.

Упорядковані внутрішньобудинкові простори сьогодні вже не рідкість. Перші чудові міні-парки були відкриті в Новобаварському районі і далі поширилися по всьому місту.

Сучасний міні-парк відкрили на вул. Молочний, Слобідський район. Раніше, там де зараз встановлений комфортабельний майданчик, була покинута пустка. А сьогодні тут цілий спортивний комплекс, який складається з футбольного, баскетбольного та волейбольного полів. Для підлітків та дорослих встановлені спортивні тренажери. Діти молодшого віку можуть пограти в пісочниці, похитатися на гойдалках та каруселях, побувати на мотузковому атракціоні. Батькам теж є де відпочити, поки діти зайняті іграми, по периметру майданчика стоять комфортабельні лавки.

Цього року у Харкові відкрили вже понад тридцять упорядкованих парків, які розташовані у дворах мікрорайонів. Примітно, що для кожного парку розроблялася своя система встановлення тренажерів та ігрових комплексів. Фахівці, спираючись на потреби населення, обладнали сучасні ігрові зони відповідно до стандартів якості.

Latest Posts