Субота, 18 Травня, 2024

Харківський аеропорт відкриває нові напрямки авіасполучень: куди прямуватимуть літаки?

Відтепер аеропорт прийматиме нові міжнародні авіарейси. Подробиці на kharkov-future.com.ua.

Харківський аеропорт за підтримкою авіакомпанії SkyUp Airlines публічно оголосив про новітню програму міжнародних авіасполучень, які почнуть діяти на початку весняно-літнього сезону 2022 року. Про це офіційно передає інтернет-агенція “Статус Кво”, з посиланням на прес-службу аеропорту. 

Відтепер з квітня теперішнього року з Харкова курсуватимуть літаки в Іспанію (Барселона), Словакію (Братислава) та Чорногорію (Тіват); з травня – на Кіпр (Ларнака), в Чехію (Прага), Грецію (Іракліон, Корфу, Салоніки), Грузію (Батумі) та Ізраїль (Тель-Авів). І з червня – у Албанію (Тірана), Італію (Ріміні) та у Болгарію (Бургас).

Мінімальна вартість квитка без багажу в один бік починається від 1700 до 3500 гривень. За офіційним повідомленням, квитки вже можна замовити як на офіційному сайті перевізника, так і на офіційному сайті та в касах харківського аеропорту. 

Також нагадуємо, що аеропорт скасував низку рейсів до країн Європейського Союзу у лютому. З наступного місяця з Харкова не літатимуть літаки до Польщі, Литви, Угорщини, а також не прийматиме рейси з Харкова міланський аеропорт Бергамо, тоді як аеропорти Лінате та Мальпенса літаки з України продовжуватимуть приймати. До того ж у березні харківським аеропортом запланований прийом літаків авіаперевізника

airBaltic, які здійснюватимуть рейси у Литву, Латвію та Естонію. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.