Середа, 24 Квітня, 2024

На дороги Харкова та області поліцейські “автівки-фантоми” найближчим часом не виїдуть

На Слобожанщину новітні поліцейські автомобілі найближчим часом не поступлять. Подробиці просто зараз на kharkov-future.com.ua.

Спецавтомобілі – ”фантоми”, придбані спеціально для патрульної поліції, і які здатні фіксувати перевищення норм швидкості, дорогами Харкова наразі не їздитимуть. За повідомленням прес-секретаря Управління патрульної поліції Харківської області Дмитра Гайдука, проєкт поки що пілотний, і наразі проходить випробування у Києві. Про це повідомляє інтернет-агенція “Статус Кво”, посилаючись на медіа-групу “Об’єктив”.

Сьогодні, 25 січня, в рамках перших тестових випробувань, такі автомобілі в перший раз виїхали на патрулювання вулиць столиці України.

“Кобри” в Україні

салон “Шкоди Кодіак” як “фантома”

За повідомленням у Фейсбуці заступника начальника Управління патрульної поліції Олексія Білошицького, першими “автівками – фантомами” стали автомобілі-кросовери “Шкода Кодіак”, які з’явилися на київських дорогах без поліцейських знаків опізнання. Наступні марки та моделі автомобілів будуть засекречені за розпорядженням міністра МВС, Дениса Монастирського. Авітвки будуть фіксувати перевищення швидкісного режиму: так всі вони оснащені системами відстеження швидкості транспортних засобів, і здатні проводити заміри швидкості в момент руху “фантома”, так і в момент, коли авто припарковане. Майже всі порушення швидкості машини фіксуватимуть в режимі “автопілот”, не переслідуючи автомобіль порушника.

Білошицький додає, що в ручному режимі керування фіксація порушення пересування автострадами буде здійснюватися при використанні пари відеокамер, які будуть встановлені на спецавтомобіль. Проте, це буде застосовуватись досить рідко і лише в момент найкритичнішіх та найнебезпечніших порушень правил дорожнього руху, які відстеживатимуть їхні водії – інспектори під час патруля: це може бути як проїзд на червоне світло, так і перетин подвійної суцільної тощо.

Також він наголошує, що таких порушників зупинятиме патруль, після чого на місці розглянуть міри прийняття адміністративного правопорушення.

За даними прес-служби Міністерства Внутрішніх Справ, цього року планується ввести в експлуатацію 30 автомобілів, а ще через рік — 110. В МВС переконані: введення таких автомобілів в експлуатацію значно стабілізує ситуацію на дорогах.

Зазначається, що Харків та область можуть отримати декілька автомобілів із партії у 30 штук, які планують закупити вже цього року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.