Субота, 18 Травня, 2024

Харківські філії державних установ та порталу “Дія” призупинили свою роботу через атаку державних сайтів високопрофесійними хакерами

Напад відбувся сьогодні вранці. Подробиці на kharkov-future.com.ua.

В Харкові призупинена робота всіх філій державних установ та інтернет-порталу “Дія” через нічний напад висококваліфікованих професійних хакерів. Про це з повідомленням на Міністерство Закордонних Справ України передає інтернет-агенція “Статус-Кво” та міський телеграм-канал “ТруХа”, який отримав інформацію від харківської філії “Дія”. 

Відтепер повністю не працюють такі державні сайти, як сайти Кабінету Міністрів України, Міністерства Закордонних Справ, Міністерства Енергетики України, Міністерства Агрополітики України, Міністерства Освіти України та Державної служби з надзвичайних станів. 

Ситуація з “Дією” теж подвійна: веб-сторінка порталу теж недоступна для перегляду, проте мобільний додаток продовжує стабільно працювати. 

При цьому, перед тим, як інтернет-сайти виявилися недоступними, на їхніх стартових сторінках було розміщене звернення, в якому закреслили герб, мапу і колір України,а також вивісили перекреслену голову свині. У зверненні виражалося активне невдоволення, неприйняття та небажання розмовляти з діючим урядом, а також переконання про “розплату за згвалтування Української держави” над Петром Порошенком, Володимиром Зеленським, їхніми урядами, та активістами-екстремістами. Після цього, за повідомленнями користувачів-очевидців, стартова сторінка виглядала у вигляді тексту, який дублювався російською, українською та польською. 

“Бійтеся, та чекайте страшного! Ви будете помщені за ваше минуле, теперішнє та майбутнє. Ви поплатитесь за Волинь, УПА, Бандеру, Галичину, Полісся та за історичні землі.” – йдеться у повідомленні.

Наразі IT-спеціалісти намагаються відновити роботу сторінок. А Інтернет-спільнота підозрює, що напад спровокований надмірною любов’ю до активної підтримки дивізії СС “Галичина”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.