Вівторок, 21 Травня, 2024

Чому інтернет-магазин від веб-студії краще, ніж безкоштовний, і де його замовити в Харкові

Сьогодні багато онлайн-ресурсів пропонує користувачам відкрити інтернет-магазин безплатно, “за пару кліків”. І звичайно, така ідея багатьом до вподоби, адже це швидко та незатратно.

При цьому залишається питання — наскільки ефективним буде такий магазин і чим він відрізняється від індивідуального варіанту, що робить веб-студія https://ifish.com.ua/website-cost/  . Поговоримо про це.

Безкоштовний сайт, ще не безкоштовний бізнес

Скажемо відразу, якщо ви мрієте “розкрутити” бізнес без витрат, то інтернет-магазин, зроблений “своїми руками”, — це не той варіант. Адже повністю звільнитися від розходів у вас ніяк не вийде. Фінанси знадобляться на реєстрацію підприємницької діяльності, сплату податків, зборів, оренду складських приміщень, зарплату співробітникам тощо. Тому якщо вам пропонують створити безкоштовно такий магазин, то мається на увазі тільки розробка сайту та його наповнення

Переваги безкоштовного онлайн-магазину

Втім, створити комерційний сайт швидко та без фінансових вкладень, насправді, реально. Такі магазини сьогодні “збирають” за допомогою онлайн-конструкторів і на все, про все йде від сили 1-2 години. Конструктори дозволяють вибрати з наявних шаблонів, — тему, модулі, компоненти, дати назву магазину. До слова, вибір тематичних шаблонів великий, іноді з можливістю настройки, що дозволяє підібрати оптимальний варіант.

На чому вдасться заощадити при створенні безкоштовного інтернет-магазину, крім часу?

  • на розробці дизайну;
  • на програмуванні функціональних компонентів;
  • на домені та хостингу.

І якщо комусь здається, що цього достатньо, можете сміливо починати бізнес. Однак, якщо говорити відверто, то мінусів у цих інтернет-магазинів все ж більше ніж плюсів.

Недоліки безкоштовного онлайн-магазину

Перше, що відзначають власники безкоштовних магазинів в інтернеті — це їх обмежений функціонал, який або взагалі неможливо розширити або ця послуга у результаті виявляється платною.

Далі, у магазинів, зроблених “у два кліка” є серйозні обмеження при наповненні каталогу товарів. Як наслідок, ви зможете виставляти тільки частину наявної продукції, відповідно, ефективність бізнесу буде падати, а з нею й ваш прибуток.

Ще один істотний недолік цих ресурсів — відсутність індивідуального дизайну. Так, шаблонів дійсно багато, але при цьому кожен вже використаний багаторазово в інших магазинах, тому пошукові системи не вважають їх унікальними, що, звичайно, відбивається на просуванні ресурсу.

 Ну і “контрольний постріл” в цьому питанні — це відсутність власного домену та хостингу. Власники безкоштовних онлайн-магазинів отримують максимум ресурси третього рівня, а то й нижче. Спочатку це може бути й непомітно, але як тільки навантаження на сайт зросте, їх, очевидно, стане недостатньо. До того ж низький рівень ресурсу не викликає “захоплення” ні у пошукових систем, ні у користувачів.

До речі, якщо замовити сайт Харків https://ifish.com.ua/website-cost/  , у веб-студії IFISH, ви гарантовано не зіткнетеся з подібними проблемами.

А крім того, тут роблять проекти різної складності під ключ, забезпечують просування сайтів Харків https://ifish.com.ua/seo-cost/  , їх наповнення контентом і  професійно вирішують інші, не менш складні завдання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.