Субота, 18 Травня, 2024

Професія project manager: де і як їй навчитися

У сучасних реаліях попит на фахівців, які володіють навичками організації процесів, вкрай високий. Головною перевагою професії є те, що такі люди мають широкий спектр вибору працевлаштування: від аналітичних компаній до IT-сфери. Навчитися цьому ремеслу, пізнати ази менеджменту та розвинути в собі цю майстерність допоможуть Project Manager курси онлайн від Lemon School Online. Куратори проекту детально розкажуть про особливості бізнес-аналізу, допоможуть розглянути теоретично і практично найпопулярніші методики ефективного ведення процесів, поділяться секретами успішної комунікації з аудиторією.

Що представляє професія

Для розуміння, хто такий проджект-менеджер, достатньо уявити організацію класичного пікніка у великій компанії. Щоб він відбулася, одна людина має замаринувати м’ясо, інша – надати дачу, де все відбудеться, третя – бути готовою на авто для відвезти до місця майбутнього відпочинку, а четверта – запастися гітарою, настільними іграми та м’ячем, щоб скрасити дозвілля.

У цьому процесі завдання проджект-менеджера:

  • Зібрати з усієї компанії гроші, щоб відповідальному за м’ясо було що і чим його маринувати.
  • Перевірити, щоб власник дачі не забув ключі, а водій авто – заправити транспорт.
  • Простежити, щоб відповідальний за дозвілля не забув про гітару.

Крім цього, project manager обов’язково нагадає всім учасникам, що пікнік відбудеться в зазначений час, виїзд відбудеться за конкретною адресою та простежить, щоби ніхто не проспав.

Функції фахівця

Втім, одних організаторських здібностей для успішної роботи в цій сфері може виявитися замало. Дуже важливо розуміти, як успішно розподілити обов’язки між колективом, визначити терміни та завдання, а також стежити за дедлайном, куруючи роботу кожного учасника.

Важливо!

В онлайн-курсах для проджект-менеджерів також приділятимуть увагу вмінню працювати в умовах постійного стресу та важливості тримати ситуацію під контролем, навіть коли вона розжарена до краю.

Оптимально курс підійде для тих, хто бажає навчитися контролювати роботу співробітників, хоче розбиратися в комунікації з колегами, вивчити концепцію роботи на чолі команди та отримувати стабільний прибуток, розвиваючись у напрямі колективної роботи.

Якщо ви бажаєте освоїти майстерність управління проектами, то рекомендуємо стати учасником Lemon School Online.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.