Субота, 18 Травня, 2024

У Харкові для людей з порушенням слуху створили канал новин на YouTube

Канал, де транслюються всі останні новини Харкова та області, створили для харків’ян, які мають проблеми зі слухом. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Новий канал має назву “DEAF Харків – новини”. Авторами розробки та ініціаторами запуску даного каналу для людей із проблемами слуху стала організація інвалідів “Креавіта”. Це Харківська громадська група яка ініціювала створення проекту.

Спеціальний YouTube канал створено для харків’ян. Тут люди із проблемами слуху можуть побачити новини нашого міста, регулярно переглядати актуальні прес-конференції, що проводяться у Харківській міській раді. Всі новини перекладаються мовою жестів.

Президент Харківської організації інвалідів повідомила, що на цьому каналі постійно транслюватимуться відеоролики актуальної тематики: життя міста, як змінили тарифи, яка ситуація у місті з коронавірусом та багато іншого.

Відеоролики з перекладами на жестову мову дозволяють людям, які мають проблеми зі слухом, отримувати інформацію, яка буде актуальною та цікавою. Канал транслюватиме новини спорту, культури, політики та інших важливих сфер життєдіяльності харків’ян.

Планується укладання договорів з телеканалами Харкова та новинними ресурсами, щоб контент, який подаватиметься на каналі для глухих людей, завжди був актуальним та цікавим. На каналі люди з порушенням слуху можуть дізнаватися про всі новини, про те, як живе місто, і що нового відбувається.

Створення каналу для глухих іта людей з вадами слуху – позитивна ініціатива, яка безсумнівно буде корисною.

Жестова мова – це можливість для людей, які втратили слух, спілкуватися та отримувати інформацію. Жестову мову вивчають не лише члени сім’ї, а й соціальні працівники, медики, вчителі.

Також зазначимо, що трансляція присяги нового мера Харкова – Ігоря Терехова проводилася із субтитрами для людей з вадами слуху.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.