Вівторок, 21 Травня, 2024

Як ефективно захистити себе від шуму?

Що таке шум і який його вплив на здоров’я та психічний стан людини? Мешканці міста змушені жити серед постійного шумового забруднення. Починаючи від шелесту трави, мірного морського прибою та нестерпного гуркоту відбійного молотка – все це звукові подразники.

Найменше шкідливий шум – розмовна мова, вона знаходиться в діапазоні від 20 до 30 децибел. Якщо шумовий вплив перевищує 70 децибел – це навантаження погано позначається на слуховій системі та здоров’я людини. Погіршення слуху підкрадається поступово та не завжди помітно вчасно. Втрата слуху є фактором, що сильно ускладнює життя, призводить до подальшого зниження якості життя. Постійне гучне звукове тло є стресом для всього організму. За статистикою, близько 45% населення Європи зазнає надмірного звукового впливу понад 75 дБ.

Перебувати тривалий час в умовах підвищених децибелів небезпечно. Надмірний шум дратує, викликає головний біль, втому, веде до втрати слуху. Людина перебуває у стані стресу, страждають нервова, серцево-судинна, травна системи. Гучні звуки, що постійно повторюються, знижують концентрацію уваги і виснажують. Але є шанс на порятунок – ви успішно застосовуєте протишумні навушники на виробництві і беруші в побуті.

Якщо вдома ви можете користуватися берушами та встановлювати шумопоглинаючі жалюзі, то у працівників індустріальної сфери ситуація серйозніша. Фахівці піддаються різноплановим шумовим впливам набагато вище побутових. До того ж, промисловий шум поєднується з іншими шкідливими виробничими факторами – вібрацією, токсичним пилом, фізичною напругою. Тому захист слуху повинен бути максимально якісним та зручним у використанні. Бажано, щоб протишумні навушники легко могли сполучатися із захисною каскою, респіратором, окулярами.

Українська компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг», ось посилання, пропонує високоякісний захист слуху та знайомить споживача з колекцією протишумних навушників торгової марки CENTER. До послуг користувача широкий діапазон моделей CENTER з акустичною эффективностью (SNR), що дозволяє покривати всі основні рівні шумових подразників і варіюється від 24 до 30 дБ.

Як навушники знижують рівень звукового навантаження? Наприклад, рівень шуму під час роботи з бензопилою становить 105 дБ. Безпечним рівнем вважається 75 децибелів. Застосовуємо формулу: 105-75=30, тож Вам необхідно придбати навушники, де SNR дорівнює 30.

Навушники CENTER комфортні у використанні, забезпечені зручним оголов’ям та великими шумопоглинаючий чашами. Чашки навушників виготовляються із міцного АБС-пластику, мають пружні ущільнювачі із поліуретанової піни. У моделях передбачено регулювання по куту нахилу чашки та за висотою положення навушників. Для зручного зберігання та перенесення існує функція складання навушників до мінімального розміру.

Як резюме: ми щомиті використовуємо слух і не можемо зупинити цей процес. Люди піддаються впливу звукових подразників з різних джерел щодня, тому слух перебуває під постійною напругою. Система слуху тендітна та унікальна. Вона заслужила найкращого догляду та захисту. Протишумні навушники здатні забезпечити надійний захист та високий рівень безпеки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.