Середа, 24 Квітня, 2024

СТВОРЕННЯ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IOS І ANDROID

Створення мобільних програм необхідно для розширення можливостей сучасних смартфонів. Сьогодні вже йдеться не тільки про ігри та інші розважальні програми, але також про інтернет-магазини, асистентів та інші корисні сервіси. Створення мобільних додатків орієнтоване на маркетплейси, якими вони поширюються. Як ви вже здогадалися, йдеться про Google Play та App Store.

Створення мобільних додатків для Android

Процедура створення мобільного додатка на Android ділиться на кілька етапів:

  1. Аналіз ринку та конкурентів. Необхідно оцінити, наскільки серед цільової аудиторії потрібні товари та послуги, які будуть продаватися через додаток. Потім потрібно продумати маркетингову стратегію (як зробити те щоб споживач захотів купити товар). Складається ТЗ.
  2. Створення дизайну. Інтерфейс мобільного додатка має бути таким, щоб він стимулював продаж. Все починається з розробки концепції, яка відбиває загальну стилістику. Потім додаються інші елементи, серед яких кнопки, поля, форми для заповнення і т. д. Наприкінці додається анімація, яка “оживляє” програму.
  3. Програмування. Це найбільш трудомісткий етап створення мобільного додатку, на нього зазвичай йде не менше одного календарного місяця. Архітектура має бути побудована так, щоб надалі вона витримувала високі навантаження і її можна було масштабувати.
  4. Тестування та реліз. Тільки уявіть, скільки різних моделей смартфонів від різних виробників представлено на сьогоднішньому ринку. У них різні екрани, апаратна начинка та версії операційної системи. Поки тестувальник не перевірить працездатність програми на різних гаджетах, її не випустять у світ.

Створення мобільних додатків для iOS

Як не дивно, створення мобільних програм для iOS за деякими пунктами навіть простіше, ніж для Android. Це пояснюється тим, що у корпорації Apple парк пристроїв обмежений, причому багато хто з них ідентичні і відрізняються один від одного лише за деякими незначними параметрами. Вони всі працюють під однією версією операційної системи, і це спрощує завдання. Розробникам не доводиться перевіряти, як поведеться програма при запуску на MIUI від Xiaomi або One UI від Samsung. Їм досить переконатися, що їх розробка коректно відображається на різних дозволах екранів, а вони на пристроях Apple всі приблизно однакові.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.