Неділя, 14 Квітня, 2024

Оренда авто в Харкові: все, що потрібно знати про автопрокат

Важко посперечатися з тим, що на автомобілі пересуватися містом найкомфортніше. Проте не всі можуть собі дозволити таку дороговартісну покупку, особливо в цей нелегкий час.

Але точно кожен може взяти авто напрокат, недорого та без зайвих турбот вирішивши таким чином свої справи.

Оренда авто в Харкові дає свободу та незалежність, яку не може забезпечити ні громадський транспорт, ні таксі.

Компанія Car Rent UA вже багато років надає в прокат автомобілі різних класів для пересування по Україні та навіть поїздок за кордон. В Харкові також кожен бажаючий може скористатися послугами автопрокату та особисто переконатися в тому, наскільки це зручно.

Оренда авто в Харкові: що потрібно знати водію

Насправді, ніяких особливих вимог до клієнтів компанія Car Rent UA не висуває.

Є лише обмеження по віку – не менше 21 року, та наявність досвіду водіння – від 2 років.

Звичайно, клієнт повинен мати документи – паспорт та водійське посвідчення.

На цьому вимоги компанії вичерпуються. Таким чином, майже кожен водій може взяти напрокат машину в Харкові для особистого використання. 

C:\Users\user\Desktop\Оля робота\Авто в оренду\рекламна стаття\Оренда авто в Харкові\оренда авто в Харковы_1.png

Процес оформлення оренди (підписання договору) є дуже швидким. Якщо клієнт звертається вперше, то до години-двох, а якщо відомості про водія вже є в базі Car Rent UA – то до 30 хв.

Найважче в даному питанні клієнту визначитися з маркою та моделлю авто для прокату, адже в автопарку компанії представлені найновіші та найпопулярніші автомобілі, до того ж за досить приємною ціною!

Особливості автопрокату

Водіям буде корисно мати на увазі наступну інформацію про умови оренди в Car Rent UA. 

  1. Обмеження прокату на день становить 300 км. Звичайно, якщо мова йде про виїзд на орендованому авто за кордон, то в такому випадку обговорюються інші умови прокату.
  2. Автомобілі мають страхування КАСКО, тому у випадку будь-якої непередбаченої ситуації видій може не хвилюватися. Потрібно зателефонувати менеджеру, і всі питання стосовно страховки будуть вирішуватися через компанію.
  3. Доступні для оренди авто є технічно справними, чистими (після професійної автомийки) та заправлені паливом (або мають повний заряд батареї, якщо мова йде про електрокати). Тому клієнт може відразу їхати на орендованій машині вирішувати свої справи, та не гаяти час на її обслуговування.
  4. Car Rent UA очікує, що автомобіль буде повернутий орендарем в такому ж стані (чистий, з повним баком, без ушкоджень), яким він надавався в оренду. Якщо ж клієнт не має змоги заїхати на автомийку та заправку, це питання можна вирішити, оплативши дані послуги менеджеру компанії.
  5. Якщо раптом орендоване авто так припало до душі клієнту, що він не хоче з ним розставатися, то завжди можна оформити договір оренди з правом подальшого викупу. Цей варіант є зручним та швидким способом стати власником транспортного засобу без особливого фінансового навантаження.

Також клієнт може обрати, орендувати авто без застави чи із заставою. Проте вигідніше все ж внести заставу, сума якої є цілком прийнятною для кожного водія.

Що стосується терміну оренди, то взяти напрокат машину можна від 1 доби, до кількох місяців і навіть років. 

Довгострокова оренда авто передбачає значно нижчу ціну в розрахунку за добу, і цією послугою часто користуються компанії та інші організації Харкова для вирішення своїх робочих задач.

Які переваги дає оренда авто?

Перевага автопрокату перед громадським транспортом очевидна – відсутність необхідності підлаштовувати свої справи під графік руху маршруток, значно вищий рівень комфортності та особистої безпеки.

Що стосується таксі, то при необхідності в постійних поїздках містом, оренда авто є значно вигіднішою. До того ж, незмінним залишається відчуття особистої свободи та можливості вільно розпоряджатися своїм часом. 

І навіть перед купівлею автомобілю оренда має свої плюси. Адже прокат позбавляє водія всіх турбот, пов’язаних з обслуговуванням (страхування, технічний огляд, ремонт), а також дозволяє змінювати авто залежно від своїх потреб. 

Обрати машину та забронювати її для оренди можна на сайті Car Rent UA! Обирайте «своє» авто та насолоджуйтесь кожною поїздкою по улюбленому місту!

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.