Субота, 18 Травня, 2024

Головні переваги світлодіодних LED-екранів. Як визначитися?

Сучасних українців важко здивувати застосуванням світлодіодних LED-екранів. Все більше користувачів віддають перевагу такому варіанту, доступному на ukr-svetodiod.com.ua. Жителі Харкова зможуть на власному досвіді переконатися в енергозбереженні, тривалості служби, яскравості та інших перевагах вибору. Стануть в нагоді головні критерії вибору, за допомогою яких набагато простіше буде визначитися.

Переваги вибору

 1. Тривалість служби. Такі вироби здатні прослужити близько 10 й більше років, що робить їх економічно привабливою інвестицією.
 2. Світлодіодні екрани відрізняються більшою енергоефективністю, ніж інші типи екранів. До цього пункту варто додати також високу економічність. Для прикладу, світлодіодні екрани споживають на 40% менше електроенергії у порівнянні із звичайними рекламними носіями.
 3. Сучасні пристрої відрізняються більшою яскравістю та контрастністю у порівнянні з іншими типами екранів.
 4. Це ефективний спосіб просування, який допомагає залучити величезний об’єм аудиторії. Тим паче, динамічна реклама набагато більше статичної привертає увагу. Наприклад, таку рекламу додивляються до кінця приблизно 90% людей, що є позитивним показником.
 5. Рекламний (чи інший) контент можна змінювати кожні 5 хвилин, причому стільки разів, скільки вам потрібно. Перевагою вибору є універсальність, адже такі екрани підтримують текст, зображення, графіку, анімації, відео.
 6. Цілодобова робота. Є рекламні носії, які у темну пору не працюють, проте цього не скажеш про світлодіодні екрани.
 7. Сучасні носії збирають з легких варіантів, тож, перевагою вибору є мобільність та легкість.
 8. Використання інноваційних технологій для бізнесу означає високий статус та загалом підвищує престиж компанії.

Широкий спектр застосування

Це одна із конкурентних переваг вибору світлодіодних LED-екранів, про яку хочеться розповісти більше.

 1. Такий варіант використовується у рекламі на вулицях, у торгівельних центрах, публічних місцях. Реклама може транслюватися у вигляді відео, картинок чи тексту. Такий вид є надзвичайно ефективним, адже залучає набагато більшу аудиторію потенційних покупців.
 2. В магазинах, готелях та ресторанах також застосовують сучасні технології для демонстрації, просування певної продукції чи маркетингових матеріалів.
 3. У кінотеатрах, концертних залах, спортивних аренах, інших розважальних закладах можна помітити використання світлодіодних LED-екранів. Це практичне рішення для показу фільмів, для трансляції спортивних подій.
 4. Це хороший варіант інформування, що часто використовується на вокзалах, аеропортах. Наприклад, за допомогою таких сучасних пристроїв можна відслідковувати розклади, оголошення, слідкувати за іншими важливими повідомленнями.
 5. У навчанні також можуть застосовуватися такі варіанти. Прикладами застосування світлодіодних LED-екранів є прогресивні бібліотеки, лабораторії, класи. З їх допомогою можна демонструвати навчальні матеріали (зображення, текст, відео), підвищуючи зацікавленість учнів чи студентів.

Як визначитися?

При виборі світлодіодних LED-екранів варто розумітися на декількох важливих аспектах:

 • піксель. Це неподільний, найменший логічний елемент двовимірного цифрового зображення. LED-екран складається із сітки пікселів, де кожний компонент містить сині, червоні, зелені частини освітлення. Вони використовуються у різних комбінаціях задля створення різноманітних відтінків;
 • крок пікселя. Даний показник вказує на відстань між світлодіодами на екрані, тобто визначає рекомендовану мінімальну відстань, на якій має знаходитися глядач. У цілому, показник впливає на відстань перегляду, а також відповідає за візуальні характеристики світлодіодних дисплеїв. Розглядаючи крок пікселя, важливою є оптимальна відстань для перегляду, що розраховується за спеціальною формулою (відстань (у метрах) = 2*комерційний крок пікселя (у міліметрах);
 • крок пікселя для різних типів екранів, наприклад, для вулиці, приміщення, відрізняється, тож, це потрібно також враховувати. Річ у тому, що у приміщенні (внутрішні LED-екрани) необхідний малий крок пікселів, а на вулиці (зовнішні LED-екрани) – потрібний великий крок пікселів.

На які характеристики потрібно звертати увагу?

 1. Важливою характеристикою є яскравість модулів. Це вкрай важливо для вуличних екранів, адже у цьому випадку сонячні промені не мають перешкоджати перегляду контенту.
 2. Наступний показник стосується роздільної здатності світлодіодного екрана, тобто щільності пікселів на одиницю поверхні. Від того, наскільки високим є даний показник, залежить якість зображення.
 3. Ще одна характеристика, яка впливає на якість зображення, стосується частоти оновлення картинки за 1 секунду. Мінімальний показник – 600 Гц. Якщо показник менший, тоді відбувається більш повільна зміна зображення. Це у свою чергу призводить до виникнення ефекту мерехтіння, що погіршує сприйняття. Загалом, це негативним чином впливає на стан глядача (емоційний, фізіологічний), адже викликає очний, головний біль, але ніяк не бажання придбати той чи інший продукт.

Де замовити світлодіодні LED-екрани?

Перевіреною та надійною компанією є «Укрсвітлодіод», яка має багаторічний досвід роботи та відповідну репутацію. Це досвідчений виробник, в асортименті якого є абсолютно різні варіанти: від складних великих світлодіодних LED-екранів до маленьких інформаційних рядків.

Жителі Харкова зможуть ознайомитися детальніше із всіма доступними варіантами, переконавшись в їх перевагах. «Укрсвітлодіод» гарантує швидкі терміни виконання (від декількох днів до 2 тижнів), залежно від об’єму та складності замовлення.

Завдяки тому, що філії компанії знаходяться в різних містах України, компанія здатна приймати замовлення у харків’ян, у тому числі. Позитивно і те, що у замовників є можливість скористатися всім ланцюжком, тобто від розробки дизайн-проєкта до кріплення та до здачі проєкта під ключ.

Часто замовники зіштовхуються з проблемами монтажу, встановлення, налаштування екрану, отриманні дозволів. Роблячи замовлення в «Укрсвітлодіод», жителі Харкова зможуть про це не турбуватися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.