Вівторок, 21 Травня, 2024

Як вибрати фурнітуру для відкатних воріт в Харкові?

Гаражне приміщення відкривати надійніше і комфортніше за допомогою воріт. Ця система найбільше підходить для цих цілей. Якщо ви вирішили її встановити самі або за допомогою професіоналів, вам все одно потрібно буде вибрати фурнітуру. Фурнітура для відкатних воріт зносостійка, довговічна і ергономічна. Але перш ніж вибирати, потрібно зрозуміти, що входить в стандартний її набір.

Великий вибір можна знайти на сайті sellmax.com.ua.

Що входить в набір фурнітури?

У ньому є такі комплектуючі:

  • роликові каретки – вони допомагають рухатися полотну по фундаменту;
  • направляючі – це металеві рейки в нижній частині полотна приварені до неї. Її головне завдання – щоб ворота не сходили з роликів;
  • утримуючі ролики – кріпляться до верхньої частини стовпа, утримують полотно в вертикальному положенні;
  • накатний ролик – він розвантажує і фіксує систему в фіксатор. Він йде зверху направляючої, а в отворі вже стоїть уловлювач;
  • заглушки – вони захищають елементи рейок від снігу, бруду, води, дозволяють довше залишатися їм в працюючому стані.

Є думка, що досить для воріт тільки напрямних і утримуючих роликів. Але це не так. Якщо не буде інших комплектуючих, то ворота довго не прослужать. Це перше. А друге те, що окремо, а не набором, деталі коштують набагато дорожче. Тому найправильнішою покупкою буде повний комплект.

Але варто також врахувати перед покупкою, якої ваги будуть ворота. Це може вплинути на вибір фурнітури.

Ворота, які виготовили з профнастилу або, наприклад, з сайдингу будуть важити менше 400 кг. Для них по суті підійде будь-який комплект фурнітури. Якщо ж конструкція з кованими вставками, то краще взяти посилену фурнітуру для них.

Ознаки якісної фурнітури

Зверніть увагу на них:

  • направляючі повинні бути симетричні;
  • використовується оцинкована сталь в роликах;
  • гладкі підшипники;
  • весь комплект правильно і точно зібраний.

Тепер вам буде легше орієнтуватися при покупці фурнітури. А відгуки про компанію Селлмакс можна почитати на сайті. У компанії працюють грамотні фахівці, які допоможуть вам підібрати правильні комплектуючі, навіть якщо ви абсолютно в них не розбираєтеся. У них великий асортимент товарів. Якісний товар за приємними для покупки цінами. Для постійних покупців діє система знижок. А доставка здійснюється у всі частини України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.