Вівторок, 18 Червня, 2024

ТОП 5 шкіл англійської мови в Харкові в 2021

Сьогодні великою популярністю серед людей самого різного віку користується додаткову освіту. Можна сміливо стверджувати, що до числа найбільш затребуваних напрямів відноситься вивчення англійської мови. Причини цього досить виправдані і зрозумілі. З особистого досвіду багатьох студентів, якісні курси, на яких викладається англійська в Харкові, відкривають можливість всього-лише за кілька місяців навчання добре освоїти цей іноземну мову з нуля або істотно підтягти володіння ним.

Сьогодні вивчати англійську в Харкові досить просто – велика кількість навчальних закладів пропонують свої послуги навчання. Разом з цим, нерідко зустрічаються випадки, коли людина кілька місяців відвідує заняття, а результату так і не видно. Звичайно, в деяких ситуаціях причина може бути в самому студенті – можливо людина не докладає належних зусиль під час навчання або не має належної мотивації …

Крім особистих зусиль студентів, дуже важливо знайти якісні курси англійської мови в Харкові. Варто брати до уваги, що формат навчання, що використовуються методики та рівень викладання в різних школах англійської мови може істотно відрізнятися.

Тому, необхідно максимально відповідально і скрупульозно підійти до вибору школи англійської мови в Харкові. В рамках даної статті ми звернемо увагу на те, Як правильно вибирати школу англійської, а також розглянемо 5 популярних курсів англійської в місті, звернувши увагу на їх особливості, відмінності та вартість.

Як вибирати школу англійської

Щоб школа англійської мови в Харкові виправдала покладені на неї сподівання і гарантувала якісне навчання, варто відповідально підійти до вибору курсів. Існує маса факторів, що визначають рівень навчання, пропонуємо керуватися, підбираючи курси англійської в Харкові, наступними:

 1. Застосовується методика.
 2. Кваліфікація педагогів.
 3. Місцезнаходження аудиторій.
 4. Ціни.
 5. Відгуки та рейтинг.

Щоб вам було простіше знайти найкращі курси англійської в Харкові, звернемо увагу на особливості навчання в 5 популярних в місті школах, в яких викладається англійська.

«My English World»

Школа англійської в Харкові «My English World» застосовує комунікативну методику навчання – це гарантує, що в процесі занять студенти отримують не тільки теоретичний матеріал, але і вчаться застосовувати його в практичних ситуаціях. Навчання студентів за комунікативною методикою передбачає, що викладачі говорять приблизно 30% від часу уроку, а решта 70% надається можливість практики.

Школа англійської мови в Харкові My English World відрізняється високою кваліфікацією викладачів і доступною вартістю занять. Завдяки цьому, розмовні курси англійської будуть доступні для більшості. Ціни вивчення іноземної мови відрізняються в залежності від формату занять в школі:

 • Інтенсив – 3000 грн / місяць / 12 занять.
 • Стандарт – 1800 грн / місяць / 8 занять по 90 хвилин.
 • Ідивідуальні – 400 грн / 1 заняття / 60 хвилин.

«Anglo Connect»

Студенти школи англійської в Харкові «Anglo Connect» можуть розраховувати на те, що під час вивчення вони освоять граматику, а також навчаться швидко говорити англійською. Вивчення проводитися в двох форматах: в аудиторіях і онлайн за допомогою Zoom. Розмовні курси англійської мови в Харкові «Anglo Connect» проводять, як професійні викладачі, так і носії мови. Ціна навчання залежить від спрямованості і формату заняття:

 • General english – 2 модуля по 3 місяці, 12 занять в місяць – 2200 грн. / Міс.
 • Інтенсив – 3 місяці – 16 занять в групі + 2 індивідуальних уроку в місяць – 2950 грн / міс.
 • Високий рівень – 2 модуля по 3 місяці, 12 занять в місяць – 2400 грн. / Міс.
 • Індивідуально – 8 занять + 4 Спікінг клаба – 4000 грн / міс.
 • Підготовка до IELTS – 3200 грн / міс.

«Red Arrow»

Курси англійської в Харкові «Red Arrow» спрямовані на комплексний підхід до навчання, це відбилося навіть у тому, що урок одночасно проводить 2 викладача. Студентам надає можливість спілкування з носіями і участь в розмовних клубах. Акуцент робиться на комплексну підготовку з упором на розмовну мову. Ціна курсів:

 • Індивідуально – 4000 грн / міс – 21600 грн / курс.
 • Заняття в групі – 3200 грн / міс – 10800 грн / курс.
 • Корпоративний онлайн – 7600 грн / міс – 61750 грн / курс.
 • Підготовка до IЕLTS онлайн – 4800 грн / міс – 29250 грн / курс.

«Creative English»

Протягом 12 років курси англ в Харкові «Creative English» проводять навчання дітей і дорослих. Завдяки висококласним педагогам і ретельно розробленою програмою, учні отримують хорошу теоретичну базу і вчаться використовувати мову на практиці. Курс розрахований на 6 місяців при 2 заняттях в тиждень по 2 години. Вартість навчання: 1580 грн / міс – 7900 грн / курс.

«New Tone»

Школа «New Tone» пропонує комплексно вивчити англійську мову всім бажаючим. Програма навчання розрахована на 3 місяці, а професійні педагоги і можливість спілкування з носіями допоможуть добре опанувати граматикою і вимовою. Вартість на вивчення залежить від часу занять:

 • Ранкові та вечірні групи – 2290 грн / міс – 6870 грн / курс.
 • Денні групи -1990 грн / міс – 5970 грн / курс.

Пробний урок – кращий спосіб самому переконається в перевагах

Ми розглянули 5 популярних курсів англійської в Харкові – як же визначитися з кращою пропозицією для себе? Звичайно, варто порівняти рейтинг, відгуки і ціни на навчання. Крім того, сьогодні більшість мовних курсів пропонує відвідати пробний урок. Скориставшись цією можливістю, ви зможете самі оцінити рівень навчання і підібрати оптимальний для себе варіант.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.