Середа, 24 Квітня, 2024

Пам’ятник харківському виконавцю і акторові Марку Бернесу

Не так давно, для харків’ян встановили пам’ятник великому акторові і музикантові Марку Бернесу. Монумент прикрашає сад Шевченка і привертає увагу проходить публіки. Пам’ятник має зручне місце для правильного позиціонування на фото, наприклад ви можете сісти поруч з бронзовою статуєю актора. Незважаючи на те, що Марк Бернес народився в іншому місті, все ж за життя творчий діяч наполягав на тому, що саме Харків є рідною домівкою. На рахунку актора більше 20 популярних кіно проектів того часу і кілька популярних музичних композицій. Марк по праву вважався одним з кращих акторів і музикантів, завдяки своїй завзятості і надолужувати майстерності. Давайте більш детально ознайомимося з найкращими роботами творчої особистості і який слід Бернес відбив на Харків, пише kharkov-future.com.ua.

Історія життя радянського актора

Народився естрадний виконавець в Чернігівській області, в місті Ніжин. Батько майбутнього співака займався збором непридатних матеріалів штучного і природного походження, мати займалася вихованням дитини. Через кілька років, після народження хлопчика, сім’я переїжджає до Харкова, де швидко облаштовується і знаходить своє заняття. Марк по досягненню 7-річного віку відправляється в харківську школу, де старанно вчиться. Ближче до закінчення шкільного навчання, Марк пробує свої перші виступи на шкільній сцені. Після успішного закінчення школи, Марк відправляється в харківський технікум театру. Там, Бернес знайомитися з багатьма талановитими особистостями та переймає у них життєвий і досвід в діяльності. Після декількох невеликих епізодичних ролей, Марку Бернесу пропонують зіграти основну роль в деяких п’єсах, з чим актор бездоганно впорався. Після закінчення технікуму, Бернес відправляється в столицю, де починає свою акторську діяльність на Великому і Малому театрі. З цього моменту, Марк пробує свої можливості на телеекранах, знімаючись в картині «Велике життя», «Людина з рушницею» і інші проєкти. Після виходу картин у світло, глядачі оцінили талановиту гру актора, і швидко звикли до його образам. Через кілька років і кілька десятків успішних картин, Марк займається написанням авторських пісень, які швидко полюбилися фанатам актора і радіослухачам.

Чим запам’ятався глядачеві Марк Бернес

Найпопулярнішими картинами, в яких Марк Бернес зіграв головні ролі «Два бійці, «Винищувач »,« Велике життя »,« Людина з рушницею »і інші картини. Марк Бернес за сумісництвом є автором багатьох відомих пісень, найвідомішою є військова композиція «Журавлі», пісня зі згадуванням Одеси – «Шаланди» та інші популярні композиції.

Монумент Марка Бернеса

Архітектором пам’ятника виступила Поліванова, на рахунку якої кілька професійних проєктів. Монумент виготовлений з бронзи, являє собою сидячого актора, з задумливим виглядом, поруч з Марком розташувався музичний програвач – патефон. Відвідувачі саду, проходячи повз завжди звертають увагу на монумент, і користуються можливістю сфотографуватися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.